| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Intrebare pentru baieti... Dc va inselati prietenele?
Acest lucru inseamna ca nu tineti la ele sau doar sunteti atrasi si de altele?

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Eiinseala pentru ca sunt:
-mitocani
-nesimtiti
-prosti
-vor sa vada cum suferi

18 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Baietii inseala fetele pentru ca asa sunt ei(asta e firea lor nu trebuie sa te miri) nu pot spune ca fetele nu inseala(sunt fel si fel de oameni), insanu toti sunt la fel! sunt si baieti care iubesc cu adevarat o singura fata!(dovedit!)

| liz23 a răspuns:

Intrebarea este pentru baieti dar.iti pot da un raspuns care l-am primit si eu de la un baiat. Respectiv fostul mi-a explicat ca asa e firea lui, ca orice ar fi tot timpul vrea si altceva, iar fidelitatea a fost definita de limita ocaziilor.

| adi4ever a răspuns:

Da dc intrebi baietii? fetele crezi ca nu inseala? vezi realitatea chiar daca esti fata

| SiMpLa a răspuns:

Infideliatea infidelitatea. hammm da pai daca sa e rasa nai cei face. Depinde de la persoana la persoana oricum sa te feresti de astea daca esti fata laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kynext a răspuns:

N-am inselat niciodata totusi o explicatie ar putea fi firea omului.Curiozitatea.Dorinta de a descoperi ceva nou. Diversitatea.

Poate e vag raspunsulthinkingsad

| Sniper a răspuns:

De ce imi insel femeia? thinking
Ca sa'i fac in ciuda atunci cand imi greseste (grav) cu ceva, sau ca sa o necajesc din cand in cand (asa putin), sau cand ma inseala si ea pe minewinking!

| duDu_8774 a răspuns:

Pai pana cum. nu am avut 1 prietena crying imi placea o fata dar nu e interesata de mine crying dar sa trecem la subiect
1. Daca iubesc 1 fata nu ma simt atrasa e alt deoarece tin la acea fata cu sentimnet nu cu vorba!
2.Sa luam a 2 a posibilitate :daca 1 fata atrage 1 baiat si il ispiteste ...si acel baiat are prietena tot la ea se va intoarce pentru ca o iubeste asa as face eu!
3.Inca odata nu ma combin cu 1 fata ca dupa sa o fac sa sufere
By3

| pelu a răspuns:

Daca inseli parteneru thinking Nu inseamna ca nu mai ti la el. Poate nu te mai simti la fel de atras de el. Sau poate vrei putina libertate tongue

| Decebal a răspuns:

Acest lucru inseamna ca suntem atrasi de altele! happy

| vinty a răspuns:

1.Plictiseala de aceeasi gaurica
2. Tentatii unei noi relatii

| rox a răspuns:

Un cunoscut mi-a zis ca el nu'si inseala prietena, doar o compara.

| Johny89 a răspuns:

Baietii nu inseala ...compara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii nu-s fiinte nascute pentru monogamie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un impuls prezent la majoritatea animalelor in cea ce priveste masculii.Sint interesati sa-si imprastie gena numai ca la noi sint metode de contraceptie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intrucat, idealurile gen romeo si julieta sunt siropoase si nu se mai poarta, sinceritate, iubire, dragoste vesnica, credinta, incredere sunt prea idealiste, si au fost inlocuite de; relatie, combinatie, golaneala, aventura, bla, bla, bla, mi se pare normal sa facem noi ceea ce faceti si voi foarte bine, dar chiar mai bine si mai mult decat noi.

| cre3atza a răspuns:

Mai nou...ne inseala ca sa ne compare cu altelerolling on the floor)laughing rasp primit de la actualul pr.Sincer acum fetele inseala mai mult ca baietii(nu toate)

| cravata a răspuns:

Mei, nici eu nu am inselat niciodata, dar cred ca motivul ar fi ca esti atras ce acea fata, nu ca nu o iubesti pe cea cu care esti intr-o relatie.