| Sara2 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : de ce atunci cand fetele sunt imbracate in fusta scurta toti baietii le fluiera si se uita dupa ele? am observat asta pe proprie piele chiar si cu prietenul de mana, cel putin se uita asa in mod ciudat incat sa simti ca esti privita

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar ce vroiai sa faca, sa te huiduie?laughing

De parca tu te-ai imbracat in fusta scurta ca sa dai senzatia ca esti calugarita!

Ai primit ce ai vrut! Sa fim seriosi...

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca imbracamintea constituie pentru ei un preludiu. Deja isi imagineaza cum ar fi sa fii a lor. Le incurajezi gandurile. Orice fata frumoasa atrage priviri. Dar cand are si o tinuta mai degraba inexistenta baietii fac anumite comentarii. Eu nu sunt genul care sa fac asa ceva. Daca vad o fata care imi place o privesc o data, de doua ori si apoi imi vad de treaba mea.

| vlaaddd a răspuns:

Ce ai cautat ai gasit.
Nu vreau sa imi imaginez cum se simtea prietenul tau cand te fluierau tipii laughing

| Sara2 explică:

Cand eram cu el pe strada doar ma priveau insistent ...nu altceva

| 2696 a răspuns:

Pentru ca pe baieti ii atrag formele feminine, pielea fina, mersul elegant...tot ce ei nu au. odata ce vad ca o fata le inspira pe toate nu se mai pot controla

| HelpBoy a răspuns:

Te fluiera pentru ca erai Buna.

| danco a răspuns:

Hellooooooooooo! pe ce lume traiesti? vor sa te...

| yoyo_7345 a răspuns:

Pai in primul rand acesta este un instinct pentru sexul masculin...parerea mea e ca daca te fluiera cand esti cu prietenul atunci sunt idioti.fiind frumoasa atragi orice privire:p