| kamitza a întrebat:

De ce fluiera baieti fetele?

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Pentru ca suntem sexy si mumoase:*

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Fluiera pentru ca nu au tupeul sa se bage in seama cu acea fatahee hee

| Ecea a răspuns:

Din lipsa de educatie.

| NimenixD a răspuns:

Unii o fac pentru că sunt ţărani laughing
Alţii o fac din lipsa de ocupaţie. Mna. Uite o " bunăciune, hai s-o fluier!"
Iar restul' vor să fie băgaţi în seamă.

| DeutzaMyky a răspuns:

Sunt saracii nesatisfacuti...nu ii baga in seamawinking. Sunt prea salbatici pentrulumea in care traim.au ramas la statutul de oameni ai grotelor.laughing

| Candace a răspuns:

Se cred pe camp si si-au pierdut oile! cel putin eu asta le spun cand ma fluiera vreun ratat!

| kamitza explică (pentru Candace):

Asta credeam si eu.

| monochrome a răspuns:

Lipsa de atentie si supradoza de taranime. happy

| WholeWorld a răspuns:

Ca au un "cur" bunlaughing asa fac majoritatea

| ElenaMaria1 a răspuns:

Deoarece cauta atentie. simplu si evident straight face.nu neaparat pentru ca sunt needucati laughing. cunosc baieti foarte educati si cu scoala care fluiera fetele la prima vedere numai ca sa se uite dupa ei si sa ii bage in seama.