| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietii fluiera fetele? Din ce motive?

Răspuns Câştigător
| Maryna_1397 a răspuns:

Asta arata cat de golani sunt.
Deci fluiera din semn de galanismbig grin

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le place cum arata si le atrag atentia.

| NewSummer2013 a răspuns:

@oneDisturbedSustineTPUrevenire,

eu sunt fata,

si sincer cand ma fluiera un baiat pe strada ma simt oribil. Ma simt ca o panarama. Ca numai alea-s fluierate! E cumplit.

Sincer, d.p. meu d.v. baietii care fluiera fetele sunt chiar niste golani, cocalari, pff...

Sincer, eu nu vad vreo fata normala la cap sa se uite dupa baieti din acestia. Feteleor le plac tipii respectosi, etc. Nu unul care te fluiera pe drum, ce Dumnezeu! Brrr.

Eh, acum, depinde de fata... daca chiar e panarama, cu siguranta i-ar face o placere deosebita, doar asa este obisnuita, mnuh?

| DeeDee a răspuns:

Probabil ca imita cainii sau lupii...
O fac pentru a atrage atentia asupra fetelor atractive asupra lor/ a incerca sa isi marcheze teritoriullaughing lol
Nu m-am mai gandit pana acum.laughing

| Vulvatron a răspuns:

Ca is bune laughing

| Vulvatron a răspuns:

Ubitzica te pomenesti ca nu iti place cand te fluiera vreounu, sau te ia cu pis pis pis happy

| KittyPinker a răspuns:

Pai...buna intrebarelaughing pentru ca le cred sexylaughing

| oneDisturbed a răspuns:

Pentru ca nu pot atrage atentia altfel? Acuma nu stiu, voua va place sa fiti fluierate pe strada? laughing

| oneDisturbed a răspuns:

Reply @TeIubesc:
Era retorica intrebarea tongue. NU ARE CUM sa-ti placa sa fii fluierata pe strada decat, cum ai zis si tu, daca esti o pitipoanca, caz in care este perfect normal. Pitipoanca fiind reprezentatia feminina pentru. cocalar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din lipsa de educatie!