| buBuzZyK a întrebat:

Intrebare pentru baieti:de ce cand faceti sex prima data nu vreti sa folositi prezervativ? fundabig grin

12 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mai bine cu prezervativ decat sa ma trezesc cu surprize, probabil ei sunt genu de baieti care te lasa insarcinata si gasesc alta

| mdany a răspuns:

Pentru ca senzatia nu e la fel ca cu prezervativ, dar riscurile sunt mai ridicate.

| anonimul a răspuns:

Pentru ca daca e prima data trebuie sa fie ceva special iar daca folosesti prezervativ placerea nu mai e asa mare, funda?

| BillyX a răspuns:

Este un orgoliu tipic barbatesc sa nu folosim prezervativele cu siguranta greu de inteles pentru tine dar ne place sa ne folosim jucaria asa cum este ea happy. care contracta cate o boala e singur de vina dar fiecare se baga singur cu capul la propriu laughing

| Broadband a răspuns:

Mai bine intrebai daca facem sexlaughing

| danypoli95 a răspuns:

Dar cine ti-a spus ca prima data nu ne place cu prezervativ? Dar ii mai fain fara prezervativ.

| Digital112 a răspuns:

Ca sa se simta mai bine...

| calin3003 a răspuns:

Pentru ca e mai frumos sa-ti pierzi virginitatea fara prezervativ... totusi e prima data si e ceva special

| fresHZoNe a răspuns:

Prima data cand? prima data dupa o saptamana sau prima data in viata? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce porcării au debitat ultimii doi.
De egoiști și neinformați nu folosesc ei. Probabil mulți dintre ei nu știu de "picătura plăcerii" adică lichidul preejaculator. Se bazează pe perioada fertilă sau că ar fi nevoie de mai mulți spermatozoizi sau că nu sunt tocmai ei ghinioniști. O prostie oricum.
Dar, ia stai așa. Eu zic prostii, tu crezi că acei băieți GÂNDESC? Chiar crezi că se gândesc la sarcină? chiar crezi că le pasă de fetele respective? Nu!

| kta81 a răspuns:

E ceva super fara.eu unu nu simt nimic cu prezervativ. daca esti cu capu pe umeri nu ai surprize.neplacute.

| aagent95 a răspuns:

Pentru ca tie mai frig si iti place cand n ai prezervativlaughinglaughinglaughinglaughing