| buBuzZyK a întrebat:

Intrebare pentru baieti:de ce dupa ce va despartiti de o fata incepeti sa o vorbiti de rau?

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Nu mereu, depinde de fatawinking

| Allexis a răspuns:

Pentru ca e mai usor sa o uiti daca iti reamintesti defectele ei sau daca ii inventezi defecte. Pentru ca asa se pune in functiune orgoliul tau si scapi de "dorul de ea". Si, nu in ultimul rand, pentru ca unele dintre fete chiar merita vorbite de rau dupa o despartire :p A, si fetele fac exact la fel.

| Pastiluţă a răspuns:

Uite,nu sunt băiat dar nu m-am putut abţinehee hee
Mulţi băieţi fac asta doar pentru că le e frică să nu se îndrăgostească din nou de ea.
Fac asta doar pentru a păstra distanţa înţelegi?
Cel puţin eu aşa cred happy

P.S: Nu toţi!

| Forevăr a răspuns:

Multi baieti fac asta pentru ca se tem ca se vor reindragosti de ea straight face

| Kazimir a răspuns:

Doamne fereste! nu nu facem asta
eu unu pun pe siteuri porno filme cu noi doi... big grin

| Darkus a răspuns:

*** ca dupa ce m-am despartit de e aam inceput de draci sa o vb de rau deoarece am iubit-o prea mult, Din cauza ei mi-am facut o groaza de dujmni si ma certam cu prieteni, Pt ce? pentru o **** fara vaolare acum!

| Aditza333 a răspuns:

Uneori o faci ca sa o uiti, alteori din gelozie, ca sa nu ii placa si altcuiva de ea sau uneori pentru ca te-a lasat cu ochii in soare.