| DenqOO a întrebat:

Intrebare pentru baieti.
Nu va enerveaza ca vi se scoala una intruna?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e mandria noastra sa se vada cat e lunga si gustoasa. Mica pentru unii naspa atunci

| darrio2007 a răspuns:

E mai rău daca nu se scoală.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai privi si altceva in afara de porn, probabil ca nu ti s-ar scula deloc.
Mai citeste si tu o carte de geografie, ori politica, ori una de istorie, ca sa-ti dezvolti cunostintele generale, sa nu mai stai toata ziua cu mana si minte pe organ, ca de aia se scoala non stop.

| mihai69 a răspuns:

Dimpotrivă.

| Drimmero a răspuns:

Nu, asta e semn de potenta si sanatate, e ceva cu care te mandresti ca baiat/barbat.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ma enervează, dimpotrivă ma bucur ca am cu ce a mândri.

| Goete a răspuns:

Cateodata da, cand nu-i momentul :p

| mastadont a răspuns:

Nu. De ce m-ar enerva? Ba chiar îmi place că am ce arăta big grin

| Meme10Meme a răspuns:

Ma enerveaza ca nu mi se scoala

| DenqOO explică (pentru Meme10Meme):

Ia niste pastile marathon

| Roelly202 a răspuns:

Ba da ca e dificil sa mergi daca ai blugi

| Anonimic a răspuns:

Îmi place, dar nu atunci când merg pe jos. Ma cam încurcă, dar se vede și mai frumos când mergi.

| IchigoKurosaki a răspuns:

Cam da, ca cand vreau sa stau pe burta in pat trebuie sa aleg sa mi se striveasca :/

| CiprianCampionu2000 a răspuns:

Problema e cand nu ti se mai scoala deloc, am un prieten care la 17 ani inca nu si-a vazut minunatia de burta.

| AndreiSLJ2 a răspuns:

Nu, chiar îmi place.