| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a întrebat:

Intrebare pentru baietitongueentru voi o fata ar trebui sa arate bine la corp ca sa va indragostiti de ea?

Răspuns Câştigător
| dani701 a răspuns:

Buna!
90-60-90? Nuu!
Sunt pretentios in ceea ce costa fizicu. Dar mai mult ma atrage felu ei de a fi cum vorbeste, Si daca ma place sau nu! Si nu nu prea conteaza cum arata la corp nici prea plinuta nici prea slaba!
Potrivita:X

4 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Pentru mine, da..conteaza fizicul..pentru ca asta ar fi primul lucru pe care l-as observa..conteaza mult sa fie ingrijita si sa stie sa se imbrace, nu hanorace, blugi si altele care sa o faca mai baietoasa.

| JustMe324 a răspuns:

Fata de care m-as indragosti, ar trebui sa fie frumoasa, inteligenta ...nu prea ma uit asa mult la fizic, cum spun altii : daca nu e,, buna'' nu merge. nu e adevarat, nu conteaza daca e,, buna'', trebuie sa te intelegi tu cu ea, sa fie frumoasa(logic) si sa fie stapana pe ea, sa stie ce vrea. nu vreau o dezorientata care nu stie de ea laughing. Pe scurt, conteaza mai mult cum e fata la interior decat la exterior, cv gen 50% interior 50% exteriorhee hee

| MarcŞiAtât a răspuns:

Nu neaparat...dar nici sa fie vreo pocitanie.

| linie a răspuns:

Da