| Tina98 a întrebat:

Baieti intrebare pentru voi :cum ar trebui sa arate fata ideala pentru voi? P.s : Va plac cele cu un corp tonifiat? (daca se poate seriozitate si fara bataie de joc big grin)

15 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Fara prea mult machiar, fara operatii sau mai stiu eu ce.

Daca ar zambi putin, chiar ar fi perfecta.

O fata cuminte, asezata la locul ei.

O zi placuta iti doresc.

| Ichnat a răspuns:

Cred ca ridy86, o sa ramana c-am singur la cate vrea de la o singura fata tongue Eu cred ca fata perfecta nu ar trebui sa fie chiar "cuminte"winking

| facepalmlol a răspuns (pentru Ichnat):

Deci,daca te-ai trezi dimineata cu un castron cu smoala in cap, doar pentru ca ea e o "bad girl", obraznicuta mica, ar fi foarte ok, nu? laughing

| Ichnat a răspuns (pentru facepalmlol):

Dap! Sti de ce? Pentru ca as avea-o mai tapana decat de obicei tongue Sau cum va nu ne referim la acelasi cap? big grin

| facepalmlol a răspuns (pentru Ichnat):

Nu,nu ne referim la acelasi lucru.

| Ichnat a răspuns (pentru facepalmlol):

Si ia ghici cine va avea smoala in chiloti a doua zi?winking

| facepalmlol a răspuns (pentru Ichnat):

Acum pe bune, ne referim sau nu la acelasi lucru?

Sa vad daca am inteles bine: faci acelasi lucru, doar ca te razbuni pe lenjeria respectivei?

| Ichnat a răspuns (pentru facepalmlol):

laughing nu o lua asa ca atare

| facepalmlol a răspuns (pentru Ichnat):

Mno' acum chiar ca nu mai inteleg nimic!

| MrAnderson a răspuns:

Salut, Cristina

Nu exista un standard general, in nici un domeniu. Orice ar spune statisticile, de-acum celevrii cercetatori britanici ale caror nume nu le stie nimeni, si tot asa...
Totul tine de preferinte individuale.
Nu e neaparat garantat ca unui baiat ii place o fata exact ca in reviste. Poate celor care se lasa influentati de trendurile actuale, ignorandu-si propria parere.
Hai sa iti spun un secret: fetele mai plinute sunt mai atragatoare in subconstientul majoritatii barbatilor, pentru ca instinctul le spune ca asta inseamna fertilitate.
Bine, nu e cazul la varsta asta, dar comanda in creier exista. happy

| amelicika a răspuns:

Salut!
Fata ideala nu cred ca exista, ci exista o fata compatibila cu/pentru un anumit (tip de...) baiat. Eu cred ca fata ar fi bine sa fie feminina si mai cred ca majoritatea baietilor apreciaza acest gen de fata, principalul fata sa fie: imbracata mai decent, cu bunele maniere (ex: te rog, scuza-ma, iti multumesc), atenta, grijulie, rabdatoare, finuta si atenta la miscarile pe care le face, atenta cum umbla pe drum. Sa nu vorbeasca cu voce tare, sa gandeasca inainte de a vorbi sa nu se tina de tine ca o "lipitoare".
Funda?

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Draga tina fiecare baiat e diferit si nu exista o asemenea fata perfecta doar pentru noi dar la o fata baieti se asteapta de obicei sa fie draguta frumoasa nu cu prea multi muchi deoarece se simt ciudat nu neaparat manierata dar nici o scroafa si sa nu fie lipitoare daca mai vrem sa vorbim id meu este Ray_Less

| Tina98 explică (pentru Less_Ray_1990):

Am mess`ul blocat...baga tu id`ul meu daca vrei : kiss. iusty@yahoo.com big grin

| Less_Ray_1990 a răspuns (pentru Tina98):

Daca ai mess ul blocat de ce dracu mai ban id tau?

| Tina98 explică (pentru Less_Ray_1990):

Acum poti sa il bagihee hee