| Ioana2518 a întrebat:

(Intrebare pentru baieti)Tocmai m-am uitat la o intrebare pe TPU a care`i unu dintre raspunsuri suna astfel: Cand fetele fac sex oral baietiilor, baietii vor ca partenerele lor sa isi bage penisul tot in gura.De ce? De ce tot si nu putin?

Răspuns Câştigător
| MihaiPloiesti a răspuns:

Pai cand bagam mai mult simtim ceva mult mai mult decat atunci cand bagam doar putin.

11 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

@s. m.: de ce consideri ca sexul oral e scarbos? Cum definesti scarbos?

| Damian a răspuns:

Ca sa trecem cu capu de masele ca e sensibil si ne doare, mai ales daca are gura joager, da daca nu va convine nu sugeti, ita ma...

| Georgiana2905 a răspuns:

Placere cu forta laughing

| paramore a răspuns:

Mda, vor ei multeoh go on

| Ioana2518 explică:

Are dreptate chanicua.straight face

| Ioana2518 explică:

Ce am intrebat eu si ce a-ti raspuns unii dintre voi.

| zizibela a răspuns:

Dar la fete nu va ganditi? ce senzatie au? mie una imi vine sa vomit! nu am gura cat casa frate!

| Dobitoc a răspuns:

Pai chestia asta cu putin este echivalenta cu bagarea penisului "putin" in vagin.Treuie tot pentru. a excita cum trebuie.

| jolie a răspuns:

Pentru ca asa sunt ei le dai un deget si iti ia mana TOATA

| Lolo_3214 a răspuns:

Pentru ca is egiosti si nu se gandesc decat la placerea lor.

| s.m. a răspuns:

Tinand cont ca sexul oral e in toata regula scarbos( pentru fete) de ce sa nu il fac si mai scarbos baietasii, bravo lor daca le mergehee hee ce sa le faci la fetele care se plang ca " nu vreau sa-mi bag toata pl lui in gura cand ii fac oral ", daca ai ajuns in halu ala sa ii faci oral ce mare paguba sa o "inghiti " pe toatahee hee

scuze ca am fost cam dura, dar cineva trebuia sa spuna si astahee hee