| Gabriela2011 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Va plac fetele care cedeaza usor sau mai greu? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| alafaranume a răspuns:

O fata trebuie sa stie ca atunci cand cedeaza prea usor e luata drept curva si chiar daca ea se gandeste ca sa cedeze repede ca il iubeste profund el o sa stea cu ea doar pentru a isi satisface nevoile...dar cu toate astea unui baiat nu ii place sa astepte prea mult pentru a obtine ceva

7 răspunsuri:
| EmoKiddKills a răspuns:

Pai fratele meu zice ca,, alea grele'' laughing.Oke`funda?kiss

| Hohohoavenitmosu a răspuns:

Daca cedeaza usor e prea usor laughing dar daca cedeaza mai greu "satisfactia" este mai mare happy

| Hohohoavenitmosu a răspuns:

Dar acum depinde de fata ca altele pot ceda mai usor iar altele mai greu pana sunt ele convinse ca le iubesti cu adevarat :p

| alexandru123456alexandru a răspuns:

Daca il ignori total o sa isi ia gandul la tine daca se da la tine mult timp inseamna ca te place si eu zic sa ii acorzi sansa sa fie cu tine.mai grew e sa il mai ignori mult timp si daca vrei sa vezi daca te place cu adv incearca sa il pacalestizi ca ai prieten sa vezi daca se mai da la tine sau fate ca esti suparata sa vezi daca ii atragi atentie funda? pls

| miha345 a răspuns:

Mie personal imi plac fetele care cedeaza greu. :d

| enax a răspuns:

Alea care cedeaza usor... thinking

| etJUSTICEpourtous a răspuns:

Sincer...mie imi plac fetele care au o personalitate interesanta si rad la glumele mele thinking