| Gaviota a întrebat:

Baieti,va plac fetele care cedeaza usor(de ce?) sau cele care cedeaza mai greu?(de ce?).

Răspuns Câştigător
| doc69 a răspuns:

Imi plac fetele care fac ce simt si spun ce gandesc si nu incearca sa fie altfel decat sunt in prezenta mea.

5 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Mai greu si mai discret, insa sa imi dau seama ca se poate sau ca nu se poate.

| MarcŞiAtât a răspuns:

Tipule..acum pe bune! orice tip de fata e bun atata timp cat are gaura...

| ionutzu94 a răspuns:

Pai la ce te referi, cedeaza la ce? la un favor, sarut, sex, bani, certuri ca nu inteleg. Oricum as prefera o fata care sa nu se lase usor mi se pare mai distractiv.

| Gaviota explică (pentru ionutzu94):

Ma refer la sex, sarut, certuri, bani, ...eu nu cedez usor la nimik.si imi cam place sa tin baietii pe jar.ca sa jic drept, si nu-mi plac sa-mi bat joc de ei dar nimic invers.happy

| Gaviota explică (pentru Gaviota):

Am becul stins in camera ca ma bate la ochi, si am cam gresit la scriere.scuze.happy