| Iubibila01 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti...Va plac fetele cu parul lung? si de ce? dau fuundita pentru cel mai bun raspuns :X

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

NOUA nu ne place dar il adoram... parul lung prezinta tinerete libertate o fata este mai frumoasa dupa părerea mea cu parul desprins. Si desigur depinde de aranjarea lui daca parul este lung si drept dat peste spate, noi pur si simplu Orbim de frumusete dar daca este ondulat la capete si nearanjat sad... big grin

| chitaristul007 a răspuns (pentru Annim):

Ai dreptate Annim, daca aveti parul lung ni se pare noua baietilor ca sunteti fete rebele care nu respecta regulile asta e super.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Annim):

Ai uitat sa-ti dai adresa de e-mail

| Annim a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Eu nu sunt idiot ce-si cata iubirea pe net (ca asta mai sus),,, GET LOST bby,,,

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer nu conteaza atat de mult....personal prefer fetele cu parul lung pentru ca degaja mai multa feminitate!
dar in schimb daca as avea o prietena care sa arate ca ea :
http://www.ame-stram-gram.com/galeries/Alizee125b.jpg
http://bestwallpictures.com/wp-content/uploads/alizee-jacotey.jpg

.....nu cred ca mi-ar trebui vreodata fata cu parul lung

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Apache):

Aste e ce spun eu, lungime medie!

| NeimaginabilA a răspuns:

M-i se par plictisitoare, toate fetele au parul lung, rare sunt alea cu parul scurt, deci prefer mediu, pana la umeri, poate putin mai lung.

| NeimaginabilA a răspuns:

Aaa si sa explic mai detaliat de ce:
Deoarece fetele cred ca daca au parul luns sunt speciale, ei bine nu-s!
99% di fete au parul lung, de ce ai fii tu mai speciala daca si tu-l ai?
Si oricum dupa cum ai vazut, parul lung atrag numai cocalari in principiu.
Parul scurt in schimb e acceptabil, dar degeaba, parul mediu e perfect, nici prea scurt, nici prea lung, just perfect.

| BulinaVerde a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Cam dobitoc te-a facut matawinking Am parul lung si am un tip traznet la brat, nu un cocalar nespalat. Problem? U mad bro?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru BulinaVerde):

Nu-s, si cocalarii se spala exagerat de mult.
Poate ca inca nu stii definitia cocalarului.
Prea mult 9gag, prea putina inteligenta.
Switch 'em would you?

| BulinaVerde a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Interpretare gresita. ma distreaza ca esti cam prost, da-i pacelaughing))

| athos01 a răspuns:

Da imi plac fetele cu parul lung mi se par mai sexi si excitante daca vrei sa ma vb da add la mrns_adrian

| Senaris a răspuns:

Lasa-l pe dobitocu asta de athos ca e cam singuratic. Pai, mereu mi-au placut fetele cu parul' lung. Nu stiu de ce. Desigur, nu pot refuza nici o fata care are parul mai scurt. Oricum, cele cu parul lung si brunet / saten au o bila in plus.; x Oricum nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni. Trebuie sa gasesti un baiat care te place asa cum esti ca doar atunci e dragostea adevarata. happy Mult noroc.

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Senaris):

Senaris, raspunde-i si la cutean te rog

| Senaris a răspuns (pentru NeimaginabilA):

Gata, happy now?

| NeimaginabilA a răspuns (pentru Senaris):

Mersi happy

| cutean a răspuns:

Mie imi plac fetele cu parul lung daca vrei mai vorbim pe mess:bogdancutean@yahoo.com

| Senaris a răspuns (pentru cutean):

Get a life dudeee. Nu va mai chinuiti ma sa agatati fete pe internet ca nu va iese. Pareti niste idioti, ratati si vine Pastele si ma abtin.