| Jokers666 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Va plac fetele cu fund bombat si sani mari sau doar sa fie buna la pat stiti cum zic?

Răspuns Câştigător
| Jokers666 explică:

Îmi plac de toate tipurile de fete, nu tine neapărat de cat de "dotata" e.
Daca ar fi sa aleg una "perfecta" din punctul meu de vedere, ar fi sâni medii cu fund bombat și decenta la fata. Ori slabă și drăguță la fata. Buna și nebună la pat. Etc etc happy

Contează mai mult cum caracterul decât cat de bine știe să facă sex.

8 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Toate de mai sus laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Partenera de sex poate fi cea mai sexy femeie posibila, dar daca ea va sta in pat ca o ''mumie egipteana'' sau precum o ''broasca rece'' si nemiscata, s-a dus naibii toata excitatia si tot farmecul acelui f****. =))
Umbla vorba prin tabloide, ca in urma cu ceva timp, Adam Levine solistul trupei pop Maroon 5 ar fi declarat despre celebra jucatoare de tenis de camp Maria Sharapova ca e ca in timpul sexului sta ca o ''broasca moarta'' in pat.
http://www.bestmusic.ro/stiri/adam-levine-sex-maria-sharapova-103026.html

| LoveSleep a răspuns:

Depinde cât de mari sunt sanii si cat de bombat e fundul, stii cum zic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer slabutele sani mici/medii fund slabut, care arata gen ca o prada: inocente, pierdute etc

| Sofer a răspuns:

Mică cu cur bombat și strâmtă la pasarica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac fetele skiny care s frumoase la fata daca are și sânii mari și mai bine

| T0T a răspuns:

Nu.

| Jokers666 explică:

Va multumesc tuturor de pareri