| laurika15 a întrebat:

O intrebare pentru baieti: Va plac fetele machiate, urate demachiate si bogate, sau fetele naturale, dragute, simple, si sufletiste?

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac fetele care isi accepta defectele si care sunt simpatice. O fata nu e frumoasa doar prin corpul ei. O fata e mai frumoasa daca stie sa isi puna in valoare calitatile, daca stie sa te faca sa te simti bine in preajma ei.

| BS_5938 a răspuns:

Şi ce-ai zice de o fată care e bogată şi frumoasă nemachiată? Sau de o fată naturală şi machiată peste cap?
Pentru că tu crezi că bogăţia înseamnă faţă urâtă şi naturaleţea frumuseţe şi sufletism

Vreau să spun că sunt mai multe tipuri de fete, iar după părerea mea, nu contează dacă o fată e bogată sau nu, pentru că nu depinde de ea acest lucru. Situaţia financiară o primim de la părinţii noştrii, atâta timp cât suntem adolescenţi

Iar despre cealaltă parte : cred că o fată este simpatică dacă nu este machiată până peste cap şi nu arată ca o păpuşă barbie

Frumuseţea, pe de altă pare, este o chestie relativă