| d3nisa202 a întrebat:

Intrebare pentru. baieti happy Voi ati iubit sau inca iubiti o fata asa de mult incat v-ati da si viata pentru ea. Incep sa cred ca nu prea mai exista iubire in lumea astastraight face doar partea fizica conteazastraight face Multumesc...

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Felicitari, ai descoperit apa calda.
Nu (mai) concep sa mai simt asa ceva pentru o fata.Nu se merita, dragostea este doar o iluzie/o scuza pentru acele fete care trebuie sa se indragosteasca inainte sa faca sex.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am iubit si am fost dezamagit iar acum nu mai vreau sa iubesc, doar sa raman singur.

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan94 a răspuns:

Un sfat.nu iubi pana la 20 de ani happy

| d3nisa202 explică (pentru Razvan94):

Din pacate, am facut-o straight face