| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: voua va place ca in timpul unui sarut iubita sa va mangaie usor pe fund?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu am fantezii inca de astea, imi place sa ma mulga fetele cand fac sex cu ele, a simt asa feminist

| ywar a răspuns:

Mie imi place cand ma mangaie pe... inteligenta. Haoleo! ce mistoaca e!

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Da!

| pufulescu a răspuns:

Poate vroia sa spuna altceva persoana care a afirmat ca "nu-i place" si anume faptul ca nu ai nimerit zona erogena. Gestul nu e neplacut in sine deci cauta sa afli ce anume ii place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca mi-ar place ca iubita ta sa ma mangaie pe fund cand ma saruta.PE MINE.Ce? tie nu-ti place? sa fii mangaiat?

| NameHarris a răspuns:

Nuhappy

| anonima0101 a răspuns:

Imi place numele tau, foarte inspirat happy

| Sfatosul2012 a răspuns:

DA!

| Andrei258 a răspuns:

Da de ce nu asa e mai excitant

| IMPLICAT a răspuns:

Nu face asta.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Da :3

| Zău_Marino_1998 a răspuns:

Nu! Dar dacă i-ai băga mâna pe sub tricou la spate. Ar fii mai ok, adică, s-ar simții mai bine. Sau să-l mângâi uşor pe gât. Fundă?