| BlitzLikeXd a întrebat:

Intrebare pentru baietii Cum v-ati dori cum sa arate partenera voastra?

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Blondă cu ochi albaștrii si scundă.

| mat31new a răspuns:

Nu am facut un model robot ca sa aleg fetele dupa el.

| RAY a răspuns:

Degeaba isi doresti ceva daca mereu nimeresti altceva, ma multumesc cu orice vietate vie

| grab a răspuns:

Sa fie femeie si nu casalot!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sa. sa ..sa nu aiba permis de arma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti?

Răspuns utilizator avertizat
| Fulbaster a răspuns:

Desteapta,frumoasa si cu bani dar mai ales sa fiu sigur ca ma iubeste.

| enonimox a răspuns:

Corp frumos gen 90 60 90 desteapta sa stie sa rada la glume bruneta cu ochi caprui

| Roland22 a răspuns:

Nu conteaza sincer culoarea parului, a ochilor.conteaza sa arate cat de cat acceptabil(sa nu ti se faca rau cand o privesti).eu pun mai mult accent pe cum e ea ca persoana, sufletul ei.la mine conteaza 40% infatisarea si restul e caracterul

| banu007 a răspuns:

Satena cu ochi caprui sau verzi