| Alissia97 a întrebat:

Intrebare pentru baieti, cum v-ar placea sa arate viitoare voastra partenera?

Răspuns Câştigător
| Stoi94315 a răspuns:

Pana în 160 înălțime, naturala, cu chef de discutii

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Elsa jean pentru o aventura
https://ro.pinterest.com/pin/839076974299114812/

Ăștia cu nu contează fizicul, sunt cei mai mari ipocriți oameni, contează fizicul dar nu trebuie sa fie fotomodel si sa exista atracție reciproca fizica si înțelegere, majoritatea iți vor găsi parteneri, o parte vor fii icneli frustrați sexuali, o partea sunt prea frumos decât 75%

Sa fie draguța facial, amuzanta, nebunatica, sa fie serioasa in ceea ce iți dorește

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sub 100kg, sub 1.8m, cu mai puțin de un copil.

| Sofer a răspuns:

Nu pun preț pe aspectul fizic. Conteaza sa stie ce isi doreste de la viata happy
Sa fie înțelegătoare, comunicativa si sufletista.

| Goete a răspuns:

Eu as putea sa spun cum mi-ar placea sa arate, dar asta nu inseamna ca daca ar arata altfel nu as iubi-o; adica cred ca nu doar fizicul e important.
Cand ma.uit la o fata pe strada sau pe plaja si mi se scoala da, acolo doar fizicul conteaza

| hipotronic a răspuns:

Una din întrebările mele preferate

Aș vrea să aibă o deosebită poftă de viață, un simț al umorului dezvoltat, empatică, feminină, sensibilă, dar și puternică, drăgălașă, profundă, tandră

Să fie inteligentă și o excelentă parteneră de discuție, prietenoasă, ușor timidă, dar și cu atitudine atunci când își dorește ea

Ar fi multe de spushee hee dar cred că cel mai important este să aibă conexiune cu mine și dă gândim similar iar diferențele dintre noi să ne apropie și mai mult astfel încât să construim lucruri frumoase împreună

| Cousteau a răspuns:

Sinceră, naturală

| 1Dezaxat a răspuns:

2 arms, 2 legs while heartbeat is optional.

| MihailRusu a răspuns:

Cur mare, tate mari, ochii verzi, baietiuoasa si sa aiba cioaca, este doar parerea mea