| alexandruanghel a întrebat:

Intrebare pentru barbati : Sunteti atrasi de sanii femeilor? Sau nu conteaza daca femeia respectiva are sau nu sani.

7 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da si de sani dar degeaba ii are mari daca nu are fund mai maricel si mai ales sa fie draguta.

| Pool77 a răspuns:

Personal, ma uit si la sani. Dar imi provoaca reata sanii mari care sunt lasati rau de tot, mai bine niste sani mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca orice barbat este atras de sanii unei femei. Acum depinde de barbat in parte, cat de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanii sunt cam ultimul lucru la care ma uit, degeaba are sânii mari daca este grasã. Poate fi un bonus sa aiba sânii mari dar daca nu ma atrage aspectul fetei degeaba, mai mult sunt atras daca are fund si picioare misto si stie sã se mentina cu un sport sau mers la salã. Deoarece asta inseamnã munca, nu dotare geneticã de la Doamne Jutã.

| qieiqpalz a răspuns:

Eu nu ma uit aproape deloc la sani.

| Bernardus a răspuns:

Barbatii sunt atrasi, in general de sani, dar unora le place fundul mai mult. Oricum, intr-o relatie, nu prea conteaza marimea sanilor.

| Vstoian31 a răspuns:

Eu sunt atras