| Diieniita a întrebat:

Intrebare pentru baueti! dc va place voua baietilor sa intrebati fetele deca vor sa faca sex cu voi, si daca acea fata spune nu voi o parasiti?

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Hmmm eu sunt fata, dar voi raspunde la intrebarea ta. Sa-ti zic un lucru, aici depinde de situatie. Daca baiatul tine la fata cu adevarat nu o va intreba asa lucruri, sau chiar daca o va intreba si ea va refuza, atunci el nu ar parasio. Dar baietii, le propun asa chestii fetelor usuratice, care intra in vorba cu baietii, care se rid ca niste proaste in fata lor, care se imbraca in fuste scurte si umbla cu fundul in fata lor. Dra in cazuri cin baiatul simte ca nu mai vrea sa fie impreuna cu acea fata, atunci inainte de a se departi isi incearca norocul. Dar asta e, ce sa le faci, asa sunt ei. Eu am avut un fost prieten care mi-a propus sa facem sex, si eu i-am zis NU si l-am parasit, cu toate ca stiu ca ma iubeste.Ii inchid mereu cind ma suna, si cind ma intilnesc pe strada cu el, il evit.
dar sa trecem la subect, tu ai intrebat de ce le place sa intrebe fetele si apoi sa le paraseasca, pai asa sunt baietii, pentru ei acesta este lucrul cel mai important, ei se simt onorati daca au facut dragoste cu o fata. Doar daca iubesc cu adevarat, nu si-ar bate joc de acea fata. Baieti, am dreptate?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu ma dau la ele, si nici nu le intreb asa ceva.

| Chimilica a răspuns:

Baieti, daca fata aceea accepta si e si virgina trebuie sa o apreciati foarte mult nu sa-i dati papucii! rolling eyes

| Alex a răspuns:

De ce va place voua fetelor sa intrebati baietilor daca vor sa faca sex cu ei, si daca acel baiat spune nu, il parasiti? Ai auzit de nimfomane?

| melyyy a răspuns:

Eu is fata dar as avea o parerewinking
Baietii care fac asa ceva nu te vor pentru ca te iubesc te vor numai pentru sex! de aceea procedeaza astfelwinking daca nu obtin ce au vrut trec mai departe...

| GenEu a răspuns:

Sexul e cheia de baza a oricarei relatii...
Nu ti-ai pus intrebarea aceasta, de ce existam?
Iti spun eu, pentru a ne reproduce.
Intr-un mod mai normal sau mai ciudat, in sinea voastra fetelor chiar si unele dintre voi doresc acelasi lucru...

| Agentulx a răspuns:

Depinde de caracter...

| Shine a răspuns:

Off off. Parca suntem la Tradati in dragoste.laughing Dar cine ti-a zis tie ca toti baietii fac asta? Mai sunt si exceptii. Depinde de baiat si de relatia pe care o are cu acea fata. Daca o iubeste cu adevarat, sta cu ea. Daca e doar atractie fizica, normal ca vrea sex.

| steamy a răspuns:

Pentru ca intr-o relatie unul dintre cele mai frumoase lucruri este sexulwinking

| EnterSandman a răspuns:

Si voi de ce raspundeti mereu "NU",de ce p*m sa mai stau cu ea daca nu imi provoaca nici o placere laughing,daca unui barbat nu i se satisfac si lui nevoile,macar unele, de ce ar mai ramane cu fata aia, cand poate sa ia alta si sa zica "DA"

| niku93 a răspuns:

Un baiat dupa 2 zile fara sex e ca o fata dupa 20 zile fara sex.este in genetica speciei noastre, barbatii vor cantitate in timp ce fetele vor calitate si + ca "lucrul manual" este considerat imoral.

| mall a răspuns:

Nu! insistlaughing

| Diieniita explică:

Poate ca alte fete sunt asa dar nu si eu, eu vreau sa ma iubeasca un baiat nu sa intrebe lucrul asta, m-a intrebat si pe mine cineva si i-am spus NU.

| JolyJoker a răspuns:

Pai daca nu o iubesc. pierd timpul degeaba.