| alexandru90 a întrebat:

Intrebare pentru cei care si-au inceput viata sexuala. Care sunt locurile cele mai neobisnuite (care ies din tipare) unde atii facut sex? (Precizati si varsta pe care o aveti

10 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Nu exista locuri care ies din tipare, deja au incercat multi altii!happyPoate doar daca iti permiti o calatorie in spatiu...
Daca faci sex in locuri "interzise", neobisnuite obtii exact acelasi efect ca atunci cand schimbi pozitiile doar pentru a le incerca pe toate sau femeile (barbatii, dupa caz) chiar si de 2 ori pe zi, adica 0 big grin
Ce trebuie sa schimbi e ceea ce vine din interior si abia dupa celelalte aspecte.Atat timp cat te incita faptul ca o faci altundeva, in alta pozitie sau cu altcineva inca mai trebuie sa cauti in tine.
Locuri ar fi multe dar cel mai bun e dormitorul, de fapt o casa pentru ca, pe langa faptul ca cel mai placut e cand exista relaxare totala si nu exista urma de haine, pentru tipul de sex preferat al femeilor e nevoie neaparat de baie. Ceea ce faci in afara locurilor intime e doar pentru atatarea dorintelor nu pentru satisfacerea lor si, desi femeile sunt fane ale locurilor "interzise" o sa spuna la foarte scurt timp ca vor sa mearga acasa.
Iti recomand sa incerci cu ea pe masina de spalat in timp ce functioneaza dar nu o sa dureze prea mult pentru ca o sa sara cand cativa electroni o sa treaca prin ea.happy
Cel mai incitant a fost in dormitor in pat. Dar nu oricare, ci al mamei eihappy in timp ce mama ei tot intra fara sa bata la usa sperand sa o surprinda laughing si intr-o camera de hotel in timp ce ea vorbea la telefon cu mama ei (dupa ce tot ea ne-a intrerupt pentru. ca obisnuia sa o sune din 5 in 5 minute cand era cu mine).happy Dupa ce a auzit reactia ei nu a mai sunat-o niciodata cand era cu mine laughing
Am cateva fire albe si 29 de ani happy

| Anecherry a răspuns:

Nu am facut sex, am facut dragoste intr-un parc intr-o seara cam la 20 m de oamenihee hee. in alta seara am sarit gardul unei vile (eram in italia atunci), casa a unei persoane necunoscute si am facut dragoste pe banca din fata casei. varsta ti-o zic intr-un mesaj privat daca vreitongue. nu stiu daca e asa de neobisnuit, dar as vrea sa vad si raspunsurile celorlalti, sa vad ce locuri au incercattongue.

| nicol20 a răspuns:

Daca vrei sa iti spun unde am facut eu cel mai cidat iti spun intr-un mersi privat ca imi este ca jena

| VodkaCoca a răspuns:

Mie mi s-a intamplat o faza mai jenanta, eram intr'o parcare la un magazin noaptea era vreo 11, si era vara masina decapotabila, si eu pe el tipam si cand am terminat ne uitam deasupra noatra telecamera exact pe noi laughing))))))))), in rest tot cu fostul meu o faceam pe unde ne apuca pe noi, eram odata la gratar eram vreo 12-13 pers si noi ne'am dus mai incolo si ne ascundeam dupa un copac laughing)), a si am aproape 19 ani.hee hee

| paramore a răspuns:

Am 18big grincel mai ciudat, d fapt nu era ciudat era incomod, a fost intr-o baie foarte stramta d abia aveam loc sa ne miscamhee heepe uma in audi tt cu folie pe marginea drumului, si acolo era putin spatiu, pe urma in dormitor la niste prieteni d familie care nu erau acasa...numai prostii

| Deea :x a răspuns:

Pe capota masinii... :-p varsta nu o zic laughing

| melynda a răspuns:

Pe malul raului, la padure, in lift. pe capota d la masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La balul de absolvire al liceului, in toaleta de langa masa profesorilor happy

| sibiu22 a răspuns:

Pai acum jumatate de ora in spatele unui bloc! si afost super! incercati si voi!

| sibiu22 a răspuns:

Acum jumatate de ora in spatele unui bloc! a fost super!