| Faranumebossulicaaaa a întrebat:

Intrebare pentru fete:de la ce varsta ati inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Intrebi asta din curiozitate, sau sa faci asa o medie si sa vezi cam de la ce varsta e ok sa o incepi si tu?
Daca este asa, mai bine o incepi cand vrei tu...

6 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

17 ani jumătate.

| deadhoe a răspuns:

Niciuna, pot trai si fara

| asdf2kpower a răspuns:

Iubita mea a început la 11 ani. Atunci am dat labă prima oară. off mâna mea dreaptă, ce m-aș face fără ea.

| Tipul0111 a răspuns:

Eu ca baiat iti zic sa o incepi atunci cand vrei tu si nu esti impusa de nimic, stiu cum sunt baietii, mereu vor numa sa foloseasca fetele. Da, si eu iubesc sa fac sex cu fete multe, dar prefer sa nu am probleme pe cap dupa.

| Luha_Elena_Lavinia_1998 a răspuns:

Nu am început viața sexuală, doresc cât de târziu (după 18)...