| VrRos05 a întrebat:

Intrebare pentru femei.
Frumos cu bani puțini?
Sau urât cu bani mulți?
FUNDA

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar bogați au iubite restul sunt virgini ))))))

| Violleta2022 a răspuns:

Nici unul din cazurile expuse de tine!

Prefer un barbat inteligent, respectuos, fara bani si fara cine stie ce frumusete ca astea nu conteaza!

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Contează vrăjeala asa mi-a spus cineva
Poți sa fie urâți cu spume, dacă au facut-o să se simtă bine, e a lor, fac ce vor cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una dintre variante. Mă prefer pe mine, să-mi câștig eu banii muncind cinstit, nu să trăiesc pe spinarea vreo unuia.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu știu de ce aceasta intrebare mai ales în ziua de azi când și femeile muncesc și majoritate au salariu mai mate comparativ cu unii bărbați, pentru ca au studiihappy
Evident opțiunea c) inteligent, atent, respectuos, educat și frumusețea ( oricum trece), contează cu persoana cu care o sa ramai, adică personalitatea, ca doar nu suntem atrase de un bibelou.

| Tyfgcvnoesr a răspuns:

Frumos cu bani puțini bani îi faceți împreună.