| fgddffdfddgdgdfgdf a întrebat:

Fetelor, ați putea avea o relație de durată cu un băiat nu prea atrăgător sau frumos, de fapt chiar un pic urât... dacă acesta ar avea o situație materială foarte bună și bani mulți?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca ele ar putea asta,multe si fac asta, de astea sunt multi barbati provideri, dar indiferent de cati banii ai nu va exista atractie fizica din partea ei, adica ea va sta pentru banii tai, atractia fizica este instanta

| ancaancutapp a răspuns (pentru RAY):

Asa cum și băieții fac asta.Nu toate fetele sunt la fel. Era o întrebare adresată fetelor.Eu zic sa te duci sa discuți cu cineva este vizibil ca ai fost rănit mult in dragoste si iti verși frustrările pe noi doar ca nu toti sunt la fel.

| RAY a răspuns (pentru ancaancutapp):

Esti amuzanta chiar azi am vorbit tot asa cu una ca tine tot de pe TPU ca sufletul conteaza, imi spunea ca e atrasa de caracter, personalitate e cand i-am dat o poza s-a dus naibi, tu nu intelegi ca provoci suferinta macar numai minti, ai habar cum doare cand te respinge sexul opus? nu imi vars frustrarile dar nu e frumos sa minti sa spui ca fizicul nu conteaza, de ce nu formezi tu o relatie cu acest baiat ca sunt curios

| ancaancutapp a răspuns (pentru RAY):

Am scris eu cumva ca aspectul fizic nu contează? yEu recunosc ca contează. Si da am fost si eu respinsa la rândul meu nu putem fi pe placul tuturor viața este frumoasa noi o complicam.Sunt si persoane bune si sincere,, Pădure fără uscături nu există"tu alegi in viața iar dacă tu vrei sa iei numai lucrurile rele e problema ta. Poate sunt eu prea optimistă am 19 ani dramele sunt la ordinea zilei happy

| RAY a răspuns (pentru ancaancutapp):

E naspa cand esti respins asa e

| anonim123453313 a răspuns:

Chiar nu este important acest aspect, al banilor. Spre exemplu prietenul meu cand ne-am cunoscut nu era deloc frumos dar ma atras mentalitatea lui si pe parcurs l-am invatat cum sa fie si sexy, trebuie sa iti expui toate partile tale sexy, prin haine, epilare, sa te pensezi, sa stii sa zâmbește, etc. L-am facut atat de sexy incat acum sunt prea geloasă pentru ca se uita dupa el toate parasutele. P.s: nu are nici multi bani si suntem de 4 ani împreună asa ca... trebuie sa iti cauti iubita potrivită, nu trebuie sa iti expui materia financiara pentru a agăța

| fgddffdfddgdgdfgdf explică (pentru anonim123453313):

În cazul acesta, înseamnă că are pla mare și îți place cum te *lovește* în poponeț.
Am dreptate sau n-am?

| anonim123453313 a răspuns (pentru fgddffdfddgdgdfgdf):

Nu conteaza cati cm ai in pantaloni daca nu poti comunica cu cel de langa tine.
P.S: nu tuturor le place analullaughing

| ancaancutapp a răspuns:

Nu ma sărut cu bani lui si cu el. Dacă nu există atracție degrabă are bani pana la urma stai cu el nu cu bani lui.

| RAY a răspuns (pentru ancaancutapp):

Fix asta am scris si eu daca nu exista atractie degeaba are banii