| MariusDeejay a întrebat:

Intrebare pentru femei le-ati face iubitului sex oral?

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Cu siguranta nu. Oricum ar arata, oricine ar fi in plan social/economic, oricat m-ar iubi, as refuza sa fac asta.

| MariusDeejay explică (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

Meriti din plin.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru MariusDeejay):

Multumesc. O seara placuta!

Răspuns utilizator avertizat
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru TuDorEL96):

Draga Tudorel, te anunt ca sunt un om care stie chiar foarte bine ce vorbeste, care stie sa se exprime si sa isi contureze o opinie intr-un mod civilizat, pe baza unor argumente. Sunt sigura ca ceea ce eu am spus este clar si nu lasa loc de interpretarile unuia ca tine. Atata timp cat nu ai o opinie, cat iti lipsesc argumente, evita sa mai comentezi parerea altor oameni. Sunt sigura ca esti un copil/o copila(nu sunt sigura pentru ca esti o persoana destul de dubioasa) cu anumite frustrari. Renunta la ele si comporta-te in orice mediu, atat real cat si virutal, civilizat.

Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Ok...
Daca tu esti in poza de la avatar, atunci mi-e mila de tine. Tin sa te anunt ca ai fost foarte penibil.
Daca nu esti tu, ceea ce ma indoiesc, de ce si-ar pune cineva o poza cu un om normal? Punea un star... nu un om normal. In fine...

Sexul oral e practicat intr-o relatie, aici nu se mai pune chestiunea daca ar face, o fac pur si simplu! Fie ca le place sa faca asta sau fie pentru ca vor sa-si vada iubitul simtindu-se bine.
Sexul oral, intr-o relatie e cat se poate de normal, iar asta din ambele parti.
In ceea ce priveste timpul, dupa cat timp, etc... asta e treaba lor. Insa te asigur, nu dureaza 2 ani cum a spus tipa de mai sus. Probabil e doar o copila, sub 13 ani...
P.S: Ti-a raspuns un tip de aproape 22 de ani, unul care a facut si caruia i s-a facut.

| Myr3ll1994 a răspuns:

Fetelor, nu va mai feriti de sexual oral ca nu'i deloc scarbos laughing prima data incercati si dupa vorbitiwinking

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns (pentru Myr3ll1994):

"Fetelor, nu va mai feriti de sexul oral ca nu'i deloc scarbos" Sa inteleg ca ai facut oral unui barbat?

| Neinteresantul a răspuns:

Toate o sug! Chiar daca il tin pe "nu" in brate...

| Etelca a răspuns:

Eu nu as face asta decat daca ar fi o relatie foarte stransa, gen 2+ de relatie happy
Eu zic ca atunci cand esti mare si ai o relatie de genul e bine sa faci aceste lucruri, daca nu cand esti tanar, atunci cand?! happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru Etelca):

Chiar ai suge **** unui tip pe care îl ştii doar de 2 ani? laughing) lol

| Etelca a răspuns (pentru OnuOnulică):

Am zis 2+...eu zic ca dupa atata timp de relatie trebuie sa faci si sex etc, ai vrea dupa 10 ani de relatie?! wtf, plus ca asta e parerea mea!

| MariusDeejay explică (pentru Etelca):

Etelca ai 10 ani? numa?happy

| Mussette a răspuns (pentru Etelca):

rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebare fara sens. fiecare cuplu alege sa faca ce vrea in viata sexuala.

| Barbati4Femei a răspuns:

Frate am colege (sunt pe a 11-a) pe care le-am scos la un suc, si deja in baia clubului mi-am facut sex oral la prima intalnire. Bitche's. Dar da. Voua va place ca noi sa va facem sex oral dar voi, ce dati la schimb. *** off.

| Mussette a răspuns:

Bine ca nu intrebi si cati iubiti a avut fiecare! laughing

| Mussette a răspuns:

Daca iubita ta re si ea cont pe TPU si cel di poza esti tu, atunci se intelege de ce pui asa intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, atata timo cat esti cu o persoana de ceva timp si te vezi alaturi de acea persoana, da! De ce nu?happy

Răspuns utilizator avertizat