| 20noiembrie a întrebat:

Fetelor, i-ati face sex oral iubitului vostru?

27 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nuu, nimeni n-ar face asta.
Nici nu știu cum s'o inventat.

| pufulescu a răspuns:

Ti-ai gasit si ce public feminin sa intrebi, cu varsta medie 15 ani!
Acum spun ca nu, mai tarziu o sa se razgandeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iaac,nu.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Minte comunista

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cel si cel mai frica de categoria asta imi e straight face.
1 la mana, de fiecare data cand intru aici imi vine sa vomit.
2 la mana, de fiecare data cand las aici un reply trebuie sa vina altul cu un alt reply care ori imi face scarba ori ma trimite la manastire.
Stii ce o sa fac?
O sa fac ca la "religie", nu mai intru acolo.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt aşa mandră de minţiile noastre comuniste.blushing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

blushing Si eu, de asemenea.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru anonim_4396):

Si Doub, la varsta voastra gandeam mai rau.As fi castrat toti masculii de pe fata pamantului rolling on the floor)).Cu varsta, pe masura ce va maturizati dpdv sexual, o sa va schimbati parerea despre sex. Puteti sa o tineti pe a voastra pana pe la 20 ani, dupa varsta asta va poate cataloga lumea frigide sau lesby.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1DeadMemories):

I don't want to see.
Nu prea cred, eu la fel raman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce s-a inventat oare aceasta categorie nici nu stiu.

| 20noiembrie explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca sa ne amuzam oleaca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 20noiembrie):

Pai pentru asta exista T/A.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru 20noiembrie):

Ai curiozitati bizare, raspunsurile sunt pe masura.Cu ce te incanta pe tine daca vreuna face asa ceva? Faci statistica cate femei fac sex oral? Exista atatea cutume pe baza acestui banal sex oral. Unele o fac pentru bani, unele pentru placerea partenerului, altele pentru ca e in trend (de ce sa se laude suzana ca suge si eu nu o fac ), foarte putine o fac din placere si cele mai putine recunosc ca o fac.

So, tu ai face sex oral iubitei?

| 20noiembrie explică (pentru 1DeadMemories):

Da.

| RaisaPretty a răspuns:

DA. Doar cu prezervativ dinacela cu gust de fructe.

| 1DeadMemories a răspuns (pentru RaisaPretty):

Cu ala-i piere gustul rolling on the floor)

| 20noiembrie explică (pentru RaisaPretty):

Da gustul natural nu-ti place?

| RaisaPretty a răspuns (pentru 20noiembrie):

Nu prea.

| 20noiembrie explică (pentru RaisaPretty):

De ce? Ai incercat si nu ti-a placut? happy

| RaisaPretty a răspuns (pentru 20noiembrie):

DA.

| fatacurioasa15 a răspuns:

Daca este o relatie stabila si increderea in partener este deplina, da i-as face.

| Alex_Allexino_1992 a răspuns:

Daca am afla niste pareri de la fete de 17/18+ cred ca ar fi ok. Si eu sunt curios ce parere au fetele despre lucrul asta

| Adiiaan a răspuns:

Am mai facut asta...

| xxxxmmm a răspuns:

Da am facut... frate e chiar asa ingrozitor? sunt multi care le fac fetelor si poate si iubitul a facut vreodata uneia si acum te saruta pe tine. loool

| BadAngel3 a răspuns (pentru xxxxmmm):

Sa nu se apropie cu gura aia spurcata...phbbbbt