| ririsa a întrebat:

Intrebare pentru fete: am pielea foarte sensibila in zona intima, mai are cineva problema asta? Si daca da cum reusiti sa treceti peste asazisele "probleme" care apar din cauza asta? Uu una am incercat diverse chestii dar parca nu sunt prea multumita de rezultate... Daca e vreo fata pe aici dispusa sa discute cu mine in privat legat de problema asta as fi foarte recunoscatoare happy lasati-mi un mesaj privat cu adresa voastra de Facebook si va scriu eu happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai iesit la pescuit?

| SashaMalmed a răspuns:

Eu nu am si nu am avut parte de aceasta problema. totusi ar fi bine sa mergi la un ginecolog sa iti dea un tratament sau ceva!

Multă sănătate! ^-^