| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Apreciati un baiat urat, da' care se comporta frumos si e amuzant, inteligent?Sunt destul de timid si ma fac placut fetelor (asa cred) da' nu pana la nivelul la care o fata sa fie cu adevarat interesata de mine.

12 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Eu il apreciez mult, dar daca nu imi place cum arata, nu as accepta sa fiu cu el

| Grimster a răspuns (pentru MaDeclarFan):

Apreciez sinceritatea

| MaDeclarFan a răspuns (pentru Grimster):

Fiecare gandeste cum vrea happy

| Vali87 a răspuns:

Eu sunt baiat si cam in aceeasi situatie ca si tine. Am 25 de ani imi pare rau ca te dezamagesc dar te poti face placut, acceptat doar ca AMIC si nu ca un potential iubit. O fata trebuie sa fie atrasa de tine in primul rand fizic si dupa aia sufleteste etc. Stiu ca suna dur dar asta e adevarul. Dar tu trebuie sa incerci cu mai multe fete si vei gasi una care sa te placa mai greu dar vezi gasi CREDE-MA. Important e ca si tu pe fata aia sa o placi.
Bafta si numai bine!

| DeeaMarry a răspuns:

Frumusetea e relativa. Fetele nu au aceleasi standarde(de fapt la fel e si la baieti). O fata te poate considera frumos, alta urat sau alta "mediu". Daca ai un comportament frumos, esti educat, civilizat, vorbesti frumos, ai simtul umorului, nu iti lipseste inteligenta etc. exista multe sanse sa iti fie ignorate defectele fizice happy.

| TrustStyle a răspuns:

Banii astia...=]]

| ateu123 a răspuns:

Ovydiw are dreptate nu conteaza fizicul, ca esti amuzant, inteligent conteaza sa ai banii asculta piesa asta http://www.youtube.com/watch?v=gw-aZ5KtG84

http://liber-cugetatorii.blogspot.com/

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru ateu123):

Mor de ras rolling on the floor)) Esti genial tipulerolling on the floor

| Ovydiw a răspuns:

Frate daca mai ai si bani si esti asa cum esti sigur o sa te placa fetelewinking

| Grimster a răspuns (pentru Ovydiw):

Sunt tentat sa-mi vand pisicile la fabrica de manusi ca sa mai fac niste bani deci...

| zuzualina a răspuns:

De, de ce nu

| INeedHelpNow a răspuns:

Daca un baiat este asa cum ai scris tu, este nevoie de timp ca fata sa il cunoasca si sa il aprecieze pentru ce este. Acum, un bonus e daca fetei ii place si cum arati.