| deathgun14 a întrebat:

Sal TPU, am o intrebare de tip iubire si chestii bla bla, in fine, imi place de un tip(dragut, misterios, amuzant, putin timid etc) si o gramada de fete il plac, deci fetele nu ii lipsesc, chestia e ca a placut-o pe o colega care s-a dus, in fine, eu vorbesc cu el destul de des, in fiecare zi chiar pe fb si intr-o zi i-am zis ca il plac si el a zis ca trebuie sa se gandeasca adanc si dupa mult timp de asteptare mi-a zis ca nu ma place, cu toate ca il rugasem sa imi zica chestia asta si se comporta destul de dragut cu mine, dar mi se pare ca ma cam ignora si sincera sa fiu chiar nu stiu ce sa mai cred... oricum, nu il plac in sesnul de o relatie d-aia cu saruturi si iesit impreuna, am doar 14 ani, dar imi place mult de el si mai mult ma macina gandul ca o sa il pierd ca si prieten, deja a inceout sa se cam intample asta... FUNDA APROPO

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este atras de tine nici fizic nici intelectual. Intre voi doi nu exista acel chimism inca neelucidat care face ca doua persoane sa se gaseasca efectiv in timp si spatiu.Trebuie sa accepti aceasta lege nescrisa a relatiilor interumane, incearca sa nu-l presezi pentru a nu-l pierde definitiv.A fost foarte corect cu tine si ai putea sa-l abordezi si sa-l anunti ca ai inteles simtamintele lui si din acest motiv ai dori sa ramaneti in continuare buni amici, nimic mai mult.

1 răspuns:
| Țoglă a răspuns:

Cum îl cheamă pe misteriosul ăsta? Mickey Mouse?