| alexandrurap a întrebat:

Intrebare pentru fete, ati avea o relatie serioasa cu un baiat mai sarac ca voi dar cu un mare viitor! funda pentru cel mai real raspuns!

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Asta e o intrebare fara rost.

Adica e sarac, dar va fi bogat.Normal ca toate s-ar baga daca exista certitudinea ca el va avea un viitor luminos.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca il iubesc da, de ce nu?

| Allexis a răspuns:

Maaare viitor are unul care se masturbeaza ca disperatul, ejaculeaza dupa 2-3 minute si mai si discuta despre asta pe TPU. Ce sa spun...

| deea89 a răspuns:

Da normal! dc nu? nu am nimic de pierdut, din contra poate am de castigat.cine stie.pana nu incerci nu ai de unde sa stii.

| Unffox a răspuns:

Viitor nu ai cum sa il cunosti, doar potentialul.
Personal da, mi se pare chiar mai in regula decat daca as fi cu cineva mai bogat decat mine, dar prost si fara sperante de viitor. Iar daca tu ai bani si el potential, sunteti ceva gen " cuplul perfect ".

Banii se fac cu mintea, nu prin mostenire... poti foarte usor pierde totul.

In plus, nu e ca si cand o relatie inseamna casatorie si impartirea a tot ce aveti. Gandeste-te ca daca tii la el, nu strica sa ii fi alaturi intr-o relatie.

Gandeste pozitiv, pentru ca nu ai de ce sa fii negativista intr-o astfel de situatie. Nu ai nimic de pierdut.

| Blondutsa_7935 a răspuns:

Mai sarac?
Dc faci diferentele astea?thinking
Crezi ca o fata apreciaza asta? In cazul in care sa zicem ca apreciaza asta nu merita. inseamna ca e o materialista. Daca e o fata care chiar te place pentru ceea ce esti tu inseamna ca fata aia chiar te merita.happy
Baftahappy!

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Da,cu conditia sa-mi placa mie de el altceva nu mai conteaza pentru mine.caracterul este cel mai importat dupa parerea mea

| Tiffanny a răspuns:

De ce nu?!
Si eu sunt cu un baiat ''mai sarac'' ca mine,dar nu ma impiedica nimic ca sa fiu cu el,ba din contra,mama e fericita ca ma inteleg cu el,ca invata bine,ca e cuminte,se imbraca ok.Din pacate parintii lui sunt despartiti, dar nu vad nimic rau in asta.
Daca va iubiti, de ce sa nu dati un rost acestui lucru?
O funditSa primesc si eu?!:X

| tatyingeras a răspuns:

De ce nu.eu cred ca nu conteaza banii banii iii poti face si impreuna cu persoana care e linga tine. pentru ine conteaza dragoste nu banii.

| antoniagirlmeibidusasezero a răspuns:

Da conteaza doar caracterul