| AnonimAcum a întrebat:

Intrebare mai mult pentru fete! Credeti ca se poate sa iti gasesti jumatatea pe TPU? Si ma refer la o relatie serioasa!

Răspuns Câştigător
| Scintilla a răspuns:

Nu credeam, dar am ajuns sa imi cunosc jumatatea pe acest site in urma cu 2 ani. Deci, da este posibil sa iti gasesti pe acest site sufletul pereche.

| AnonimAcum explică (pentru Scintilla):

De la ce a inceput totul?

13 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu prea.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Incearca si vezi si ne spui rezultatul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei ca jumatatea ta sa fie un pusti de 12 ani care intreaba de lungimea put.zei de 4 ori pe zi, atunci da TPU e locul potrivit

| RAY a răspuns:

TPU nu-i menit sa faca asa ceva, nu spun nu ca am cunoscut o fata de pe TPU, daca as spune nu as nega realitatea, deci da e posibil

| LoveSleep a răspuns:

Cu siguranță.
Pe TPU, totul este posibil!

| Oana92 a răspuns (pentru LoveSleep):

Cel mai corect raspuns!winking

| Doub a răspuns:

Nu.straight face

| h3r a răspuns:

Bineînțeles, unde credeai că o aștept?

| AnonimAcum explică (pentru h3r):

Eu am fost serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa imi dai si mie din ce ai fumat ca vad ca are efect puternic si imediat.

| TanteMarianne a răspuns:

Poate ca da poate ca nu.

| Snoopy001 a răspuns:

Cu anonimi astia e cam periculos, eu stiu happy