| NimeniNuiPerfect a întrebat:

Intrebare pentru fete: ati mimat vreodata orgasmul? sincer! si de ce? multumesc anticipat.p.s.

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ca femeie să mimezi orgasmul cam orice bărbat își dă seama, acum depinde mulți n-au nici cea mai mică idee cum se manifestă un orgasm. Dar de obicei ți se întăresc sfârcurile, să înrișește pieptul, labiile se tumefiază, și încep contractări necontrolate ale mușchilor vaginali, și aici trebuie să fii prost să nu îți dai seama că ceva te strânge de penis.
Asta din punctul meu de vedere ca bărbat chiar dacă întrebarea este adresată femeilor, e de știut/

| NimeniNuiPerfect explică (pentru Azµre):

Stiu men dar suntmulti care spun ca femeile lor mimeaza orgasmul, si oricum nu neaparat prin ceea ce ai scris tu se manifestalaughing mersi oricum!

| Azµre a răspuns (pentru NimeniNuiPerfect):

Oricum sunt multe alte feluri, aici depinde și de femeie etc etc. Da îți dai seama după glas, încearcă ele să mimeze făcând ca toate alea, dar îți dai seama că e regizat.

| Oana92 a răspuns:

Eu nu, dar marea majoritate a celor care mimeaza o fac pentru ca nu pot sa vorbeasca cu partenerul lor despre ce le face placere(rusine, timiditate, etc) sau pentru ca vor sa-si faca partenerul sa se simta ``macho``. Personal cred ca e un act de lasitate.

| Andradutsa a răspuns:

Eu una nu, pentru ca nu a fost nevoie... tongue

| pipluup a răspuns:

Da, deoarece nu aveam incotro pentru ne jucam provoare sau adv laughing Funda?big grin