| taylor a întrebat:

Ati mimat vreodata orgasmul?

Răspuns Câştigător
| stephie21 a răspuns:

Un banc destul de cunoscut cred :
" De ce mimeaza femeile orgasmul?
Pentru ca nu stiu ca barbatilor nu le pasa!"
Oare exista vreo femeie care nu a mimat, cel putin o data, orgasmul indiferent cat de bun e partenerul? Motivele pentru care mimeaza : fie sunt prea obosite si fara chef de sex si isi doresc sa termine cat mai repede partida de sex, fie nu vor sa isi faca partenerii sa se simta prost. Cine are de castigat? In orice caz nu noi, ci orgoliul lui de barbat.

12 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ia fetelor..sa va vad raised eyebrows

| cioko19 a răspuns:

Sincer..nuhappy
Nu sunt genul care sa mimezelaughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Nu, n-am talente actoricesti prea bune.Asa ca mai bine nu schitez niciun gest decat sa ma prefac ca imi place.

| M.J. a răspuns:

Nuuuuuu

| anonim_4603 a răspuns:

Nu...nici nu am avut ocazia

| Raul a răspuns:

Lui mjii era rusine sa faca sex... mj
waiting

| ---droid-kid--- a răspuns:

Chiar vrei sa-ti raspund?
oh go onoh go onoh go on

| taylor explică:

Si baietii? sau voi n-aveti de ce sa mimati orgasm?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Am incercat, dar am descoperit cat de penibil suna. Atunci mi-am dat seama ca nu sunt intr-un film porno, ci cu iubitul meu si ca nu despre asta e vorba atunci cand faci dragoste, si nu sex.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Hircioaga citeodata dar nu merge caci ma prind mai mereu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! De acum vreo 2 ani, de cand m-am dezvirginat si pana acum am mimat mereu.In prezent am o relatie cu un tip care ma excita maxim, si am reusit sa obtin orgasme veritabile, fara sa fiu nevoita sa am remuscari a doua zihee hee. Ideea e ca orgasmul nu vine asa din senin, sau cel putin asa mi s-a intamplat mie, iti trebuie o oarecare experienta sexuala ca sa stii ce si cum astfel incat sa il si ai, si sa fie si intens.totusi,daca nu ai, imi pare rau pentru tine.Incearca sa faci cat mai mult sex!laughing

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Da