| pauza a întrebat:

Intrebare pentru fete/baieti.ati plans vreodata dupa un baiat/ o fata?

Răspuns Câştigător
| lovenotsex a răspuns:

Am plans acu cativa ani dupa o fata care a fost prima si ultima care "mi-a dat papucii", tineam foarte mult la ea, dar asta este, din astea se invata.Acum m-am despartit de persoana pe care o iubeam si inca o iubesc enorm, am plans si plang pentru decizia mea, ma doare sufletul ca nu stiu, nu mai putem fi impreuna, dar ma doare sufletul, dupa o relatie de 1 an si jumatate. Vorbim si poate soarta ne va mai da o sansa, cand ne va trece aceasta separare. Iubirea e dureroasa.(p. s:eu am vrut sa ne despartim, ea a acceptat cu greu, dar tot mai crd in iubirea noastra si sper ca atractia reciproca va reaparea). Uneori e bine sa plangi, sa suferi, iti dai seama de mult lucruri, capeti experienta in iubire, si nu mai gresesti orbeste pe viitor, dar nu doresc ce simt eu acum nimanui, stiu ca multi pot spune ca is un dobitoc, poate asa-i, dar nimeni, nici eu nu stiu ce e in sufletul meu.Sa fiti iubiti!

29 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, vai si inca de cate ori, am plans pentru. un singur baiat, pentru.prietenul meu; inainte daca ma certam cu el plangeam, sunt o persoana foarte sensibila si l-am iubit enorm, il iubesc inca dar nu ca inainte.

| mgtow a răspuns:

Da

| Libelle a răspuns:

Numai odata?crying

| Razvan a răspuns:

Nu si sper sa nu vina vremea aia.Si nici nu imi doresc sa fac pe cineva sa planga dupa mine.Imi transmit un sentiment de neliniste oamenii care plangI don't want to see

| Rukhsandra a răspuns:

De plans nu dar imi venea sa-i rup gatu'

| Damian a răspuns:

Prea mult!

| Bii26 a răspuns:

Eu de nenumarate ori.

| Ady93 a răspuns:

Nu... probabil si sin cauza ca nu am noroc la fete si nu am avut de ce.

| Ada... a răspuns:

Bună! Da, normal că am plânssad, nu există dragoste fără lacrimi, mai ales cum eu sunt o persoană mai sensibilăworried.

| FunkYboy a răspuns:

Am plans dupa o fata pana am ramas fara lacrimi broken heart

| Irmmma a răspuns:

Si eu am plans de multe ori dupa un pentru un baiat.crying

| Anonima307 a răspuns:

Normal, toata lumea plange dupa cineva, chiar daca nu recunoastewinking

| curcubela a răspuns:

Ohoho! nu numai o data! da sa stii ca nu regret fiindca acum cand stau si analizez lucrurile, din fiecare experienta am avut ceva de invatat, poate mai multe decat daca as fi ramas cu baiatul pentru care plangeam. de asta deviza mea in viata e : "toate in lumea asta se intampla cu un motiv!".

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Da...Am plans pentru un baiat, dar mi-am dat seama ca am fost o proasta.Nu stiu daca e sau nu un defect ca sunt prea sensibila.

♥Cŕažλ♫ ĐǿŁŁ♥DyA♥

| lollopop a răspuns:

Da, aproape in fiecare seara...big grin

| lollopop a răspuns:

Da, aproape in fiecare seara...big grinbig grin

| midas92 a răspuns:

Sincer doar dupa una dar din cauza ca nu am facut eu primul dragoste cu ea si nu era plans cu lacrimi mai mult tristete laughing) nu pentru ca fete sau baieti mai sunt si poate ca is mult mai buni sau mai bune ca precedenta ce rost are sa te necajesti doar dupa una sau unu Viata mere mai departe

| florynnaa a răspuns:

DA.de ft multe ori.nu le-am numarat. dar iti spun.cred ca de mai multe ori decat ai uh fire in cap.

| Nikol_9025 a răspuns:

Da am plans dupa un baiatsad

| pauza explică:

Si eu am plans dupa cineva, oricum mi-a mai trecut.trebuie sa privim inaintebig grin

| Johny89 a răspuns:

Dap... dar o sa fie prima si ultima pentru care am plans si inca plang.pentru ca am gresit enorm. si la fel ca si ''lovenotsex''multi pot spune multe despre mine dar nimeni nu stie ce-i in sufletul meu. uneori chiar se merita sa plangi pentru cineva...

| MickeyAndryyy a răspuns:

Dacrying(chiar azicrying

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Da am plans si nu doar odatasad. pot sa zic ca si azi am plans pentru un baiat care nu mai este printre noicrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| angelsnastea a răspuns:

Din pacate da, dar el merita lacrimile mele.

| hanny_4658 a răspuns:

De multe ori

| lory_3551 a răspuns:

Da eu am plans de multe ori dupa un baiat

| VIP_3544 a răspuns:

Da am plans. da trebuia sa astept ca ia sa vina la mine prima data nu sa alerg eu dupa ea... cea mai mare greseala

| HE_8281 a răspuns:

Daa.