| xZeRo a întrebat:

Intrebare pentru fete: Care ar arata si cum ar fi partenerul perfect?

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cum ar arata poate vrei sa spui! Nu exista perfectiune si daca ar exista nu s-ar uita la nimeni imperfect!

| shadow72 a răspuns:

Nu exista baiatul perfect...doar fata desptul de inteligenta sa il indreume sa devina perfect pentru ea....se aplica si la baieti

| Doηηa a răspuns:

Unele cand sunt intrebate cum arata partenerul "perfect"( pentru ca acea persoana sigur este perfecta in fata noastra) iti va raspunde : ah, sa fie inalt, sa aiba muschii, sa aiba ochii nu stiu cum...si din astea.
Eu vreau sa fie un barbat inteliget, sa stie sa se comporte cu o femeie, sa provina dintr-o familie buna, sa aiba o cariera de succes in spate(nu ma complic cu toti "parliti" care nu fac nimic cu viata lor), sa fie atragator ca barbat si restul vine de la sine.
Oricum sunt multe de zis.

| AikkoxD a răspuns:

Eu una nu pun aspectul fizic pe locul 1, pentru că nimeni nu se naşte perfect. Întâi inteligenţa, carisma şi umorul. Să respecte partenera şi s-o aprecieze.

| wolder a răspuns:

Perfectiunea nu exista, poate vrei sa spui cum ne-ar place
pai mai inalt ca mine, dragut si pentru ca aspectul nu este cel mai important: amuzant, politicos, educat, inteligent happy
sincer
intelegator
atent iubitor etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista.

| SunnyDay88 a răspuns:

Citeste luceafarul.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Spre care ar arata? Sigur ca spre tatal fetei ca doar de ala se teme cel mai mult!

| AlisPretty a răspuns:

Destept, romantic, indraznet, frumusel, educat

| Alexmyru a răspuns:

Partenerul perfect ar fi simpatic, frumos, destept, sensibil, romantic si un adevarat gentleman, pentru mine. Pentru alte fete, nu stiu. Fiecare cu gustul ei.