| Vladut13 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Cum arata baiatul perfect pentru voi si cum ar trebuie sa se comporte cu voi?

Răspuns Câştigător
| AleSmartGirl a răspuns:

Barbatul perfect pentru mine:
-sa fie matur
-sa fie serios, insa in acelasi timp sa aiba si un simt al umorului foarte dezvoltat
-sa fie responsabil
-sa fie sincer
-sa fie fidel
-sa ma iubeasca neconditionat
-sa imi ofere incredere si intelegere
-SA MA RESPECTE
-sa respecte ceea ce imi place, sa imi lase timp si pentru mine
-sa avem pasiuni comune (e urat sa ascultati genuri de muzica diferite si cand mergeti cu masina sa va certati ce muzica sa puneti...)
-sa fie un tip puternic, dar in acelasi timp si sensibil
-sa ma surprinda neincetat
-sa imi fie alaturi in cele mai importante momente
-sa fie atractie intre noi, uneori sa ne intelegem doar din priviri

Lista continua, insa aceste sunt principalele caracteristici ale barbatului perfect pentru mine.

Cer prea mult? happy Merit!

| Suck a răspuns (pentru AleSmartGirl):

Meriti? Cum ai aiuns la aceasta concluzie?

Mda, cam asa arata un barbat ideal pentru o fata, unul care va pupa in dos si e mereu de acord cu voi.

| AleSmartGirl a răspuns (pentru Suck):

Nu-mi convine sa fie mereu de acord cu mine, ar insemna ca nu are personalitate.
E doar idealul meu de barbatwinking Nu stiu daca exista sau daca il voi intalni vreodata, insa se poate apropia foarte mult de ceea ce imi doresc de la cineva.

11 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Doar 3 cuvinte : DOAR AL MEU!

| RAY a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......54198.html

daca esti barbat te plac sigur

| Mussette a răspuns:

Daca e perfect, e cam dubios, caci perfectiunea nu exista, cel putin nu la o fiinta umana. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când iubești un bărbat, atunci devine perfect.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

El trebuie' sa fie inteligent, sa aiba un fizic ingrijit, sa fie jovial, independent, pasional si pasionat. Cum sa se comporte? Sa ma respecte, sa fie deschis cu mine in orice privinta, si sa fie el insusi, indiferent de situatie. Eu prefer sa am langa mine un om cu personalitate, un om real- cu defecte si calitati, care face ce simte. Cel mai important e sa existe intre noi comunicare, dragoste, atractie.

| KMaddieK a răspuns:

Sa fie fidel, sa nu minta, sa imi ofere intelegere si iubire.

| Junioara17 a răspuns:

Feicare vede perfecțiunea cu alți ochi, deși ea nu există. Nu e un tipar după care trebuie să te ghidezi. Trebuie doar să fii tu, astfel încât, atunci când ești în prezența fetei care îți place, să nu fie nevoie să disimulezi un alt TU. Știi cum e, cine te place, te place așa cum ești. În mod normal, băiatul ideal e cel care îți cumpără flori, îți face toate poftele, e frumos, e deștept și lista poate continua. Dar NU. Băiatul perfect e cel care, deși are defecte, știe să și le mascheze frumos și să să facă plăcut așa cum e. Nu încerca să impresionezi. Fii tu. Cine te va plăcea, te va plăcea și cu calități și defecte!

| Junioara17 a răspuns (pentru Junioara17):

Fiecare*; să se facă*

| maria260626 a răspuns:

Buna, deci barbatul perfect in viziunea mea ar arata asa
1.sa fie inalt(dar inaltimea nu e importanta);
2. sa fie puternic;
la comportament:
1. sa fie intelegator;
2. sa fie amabil.
nu cer prea multe