| hotzZu a întrebat:

Intrebare pentru fete : cat de mare ar trebui sa aiba partenerul dumnevoastra penisul ca sa va poata satisface? (seriozitate)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cantitatea cat conteaza calitatealove struck! Ptr mine este important sa stie cum sa se comporte un baiat in pat, nu cat de mare groasa o arelaughing... Dar alt baiat nu ar putea niciodata sa ma satisfaca mai bine decat iubitul meu,love struck

6 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Sti ce daca stai sa te gandesti bine poti satisface o fata si cu degetul deci clar nu conteaza dimensiunea

| bOse a răspuns:

Sunteti penibili cu intrebarile astea.

Lungimea paulei e egala cu mintea pe care o ai.

Fa un calcul.

| KeepCalm a răspuns:

"_______"- atâtica love struck
Nu conteaza marimea prototipului ci dovada ca il ai!

| pendula a răspuns:

Pitbull cum imi place mie sa zic " nu conteaza marimea ciocanului ci felul in care bati cuiul " laughing

| anonim_5778 a răspuns:

Nu conteaza marimea baghetei, conteaza magia din eahappy

| Andra_7834 a răspuns:

Hm nu conteaza important este sa stie sao folosseasca nu sa o tina degeaba.