| RonaldoGOAT a întrebat:

Am o intrebare exclusiv pentru fete, la ce va uitati prima oara cand intalniti un baiat sau ce calitati (fizice + morale) ar trebui sa aiba pentru a fi atractiv. Rog seriozitate

5 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Păi stai puțin. Sunt useri pe aici care activează de mult timp și au avut (și au) mare grijă să nu își dezvăluie genul (masculin sau feminin). Una din măsurile luate a fost (și este) de a evita adjectivele cu două forme - ex.: conștient/conștientă; surprins/surprinsă etc. De ăștia ce zici? Pot să răspundă?

| Freya1 a răspuns:

Bun.
Eu am ajuns la ani astea sa nu ma mai iau după fizic, dar totuși o sa enumăr câteva lucuri din aspectul fizic ce imi pot atrage atenția în sens bun și pe care mi-ar plăcea sa le vad.

Prima oara când vad un bărbat as vrea sa fie îngrijit.Adica sa fie spălat, cu hainele curate, cu parul ok (tuns nu neapărat făcut cu ondulatorul sau cu placa), cu unghiile curate.
Sa fie imbracat decent nu cocalareste, sau exagerat. Adica sa aibă în garderoba pentru evenimente (camasi și sacouri)dar și trening și blugi.

Asa,pe urma din punct de vedere moral sa fie un om sincer, fidel, cu simt al umorului, atent, grijuliu, harnic...

Răspuns utilizator avertizat