| DanielRoleplaY a întrebat:

Intrebare pentru fete/femei ce va satisface la partener penisul mai lung sau mai gros?
ps:am 16 ani penisul de 17 cm

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Preludiul, rabdarea, tandretea, stiinta, curatenia si altruismul sunt secretul reusitei. Fara a fi linistita, dornica si relaxata, nu iese mare lucru. Dotarea e absolut secundara si tertiara.

| 6Anonim9 a răspuns:

Grosimea ii baza.winking Un vagin are in jur de 10cm, deci poti sa-l satisfaci cu orice penis de peste 10cm lungime. Grosimea e cea care stimuleaza muschii vaginali, punctul G feminin. Ai si limba si degete banuiesc. Foloseste-te de tot ce ai. Fa-o sa se simta bine. Nu te mai gandi la cat de dotat esti. Bafta!winking

| Durassica22 a răspuns:

Habar nu am