| Mariiiiiiiiian a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce are mai multa importanta: fizicul sau personalitatea unui baiat?

46 răspunsuri:
| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce spui asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenya):

Pentru ca mi se pare logic

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca personalitatea oamenilor este mult mai importanta decat orice.
Oricum, frumusetea este in ochii celui care priveste, nu este ceva unanim acceptat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenya):

Da, fiecare vede frumusetea altfel, imi place cum gandesti, dar daca te pui in fata faptului implinit, cred ca tot frumusetea ai alege-o

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca este naparat vorba de frumusete, cat este vorba de acel ceva pe care il gasim la respectiva persoana si care nu se poate explica in cuvinte.
Oricum frumusetea este trecatoare! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenya):

Da, ai dreptate, esti inteligenta,tongue nu vreau sa ma laud,laughing dar desi sunt dragut, nu ma uit dupa orice fata care se uita la mine, si eu vad frumusetea altfel, sau partial altfelwinking

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta inseamna ca nu esti un pusti de 15 ani. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenya):

Da, ma rog, arat mai copilandru, dar nu sunt,batting eyelashes, sunt mai aiurit de felul meu, dar cand trebuie, sunt matur blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenya):

De fapt, aiureala asta, reprezinta un fel de frumusete pe care o percep la o fatawinking

| Xenya a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu exact sensul cuvintelor tale.O seara buna! happy

| SoreSori a răspuns:

Personalitatea e mai importanta dar si fizicul conteaza cat de cat.

| AllePuffu a răspuns:

Eu ma uit dupa amandoualaughing

| PrivateUsername12345 a răspuns:

Ambele...happy sunt multi papusei care sunt cu picioarele pe pamant

| Damon01 a răspuns:

Ambele,pentru ca degeaba e superb fizic dar prost de bubuie si vice versa

| pissi2000 a răspuns:

Personalitatea deoarece fizicul in cativa ani va disparea

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Damon01):

Ambele, dar mai mult personalitatea. Nu ma consider miss Venezuela asa ca n-am aspirat niciodata la a 9-a minune a lumii. Cum zicea cineva mai sus, personalitatea 70% si in rest fizicul.