| RAY a întrebat:

Intrebare doar pentru baieti care au fost refuzati in trecut de fete, ati facut ceva ca sa va imbunatiti fizicul, personalitatea? Ati avut rezultate?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Refuzurile nu prea au existat, eu am fost prea prost.

Da inainte eram prea slab imi spuneau ca sunt anorexic.

Acum am muschi si imi spun ca nu le plac cei cu muschi rolling on the floor
(Glumesc) Dar sa stii ca existã unele persoane care nu te suporta. Oricum ai fii.

Ps: man Dacã vrei sa faci o schimbare o faci pentru tine, nu pentru fete.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Corect,asta si fac, slabesc pentru sanatatea mea

| IonutzMariusz a răspuns:

Dar tu chiar nu ai nimic de făcut, nu lucrezi, nu ești la școală? Consider că stai și postezi degeaba doar pentru a ajunge locul! DEGEABA! Stai închis în bula ta ruptă de realitate,!

| RAY explică (pentru IonutzMariusz):

De fapt iti sap groapa in tot acest timp

| Anonim53220 a răspuns:

Sincer, da!
De o vreme am avut mare mare grija de mine. Folosesc 2 creme de fata plus un gel zilnic, te tunzi lunar, iti iei intre tunsori parul de pe gat din spate (mai jos de ceafa), te barberesti bine, si e mai importanta decat crezi vestimentatia, nu te imbraci ca un copil de 12 ani, dar si postura ta (nu sta cocosat, conteaza si asta mult, pari si mai inalt), sa fii confident, sa nu pari babalau, sa pari indraznet dar totusi cu bun simt si respect MULT la fete, nu te lua dupa alti baieti care le iau la misto, le vorbesc tot timpul pe tema sexuala, tu poti vorbi frumos cu ele (mai merge si o gluma de genu din cand in cand), si in final, sala (acolo e foarte complicat cu nutritia etc. Te interesezi tu)
Si incearca contact fizic cu fetele (nu pipaieli pe cur si d-astea), incearca cu o mana pe umarul/mana ei atunci cand incepeti sa radeti, cand ii spui ceva interesant sau important, sa te joci cu psrul ei, fii masculin, nu te lasa intimidat de ceilalti baieti.

Sper ca te-am ajutat happy

| RAY explică (pentru Anonim53220):

Important este tu sa pui in practica ce mi-ai scris