| SurduL a întrebat:

Intrebare pentru fete... ce fel de baieti va plac cei mai linistiti sau cei care sunt mai "smecherasi"||||||sau cei mai facuti sau cei normali din pct de vedere fizic

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

O sa fie diferit ceea ce o sa spun eu, dar macar o sa fiu sincera. oh go on
Acum cate dintre raspunsurile voastre sunt sincere? Pe bune acum oh go on.
Mie imi plac aia mai smecherasi, m-am saturat de chestia cu "linistea" si asta pentru ca in jurul meu am numai baieti linistiti si nu vreau ca si baiatul cu care o sa fiu sa fie la fel ca ceilalti.Si cei mai facuti din punct de vedere fizic. Dar pana la urma nu doar aspectul conteaza, asa ca vreau sa aiba si minte.
Stiu ca un astfel de baiat nu se gaseste, dar eu am spus ce fel de baiat mi-ar placea. happy

7 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Imi plac barbatii care arata bine fizic, nu pachetele de muschi, dar nici burta.

Ca si caracter, prefer un barbat curajos. Nu smecheras - nu-mi plac cum suna cuv smecheras. Nu-mi plac barbatii aia rai, dar prosti.
Imi plac barbatii maturi si siguri pe ei.

Nici barbatii aia lesinati de linistiti ce sunt, nu-s pe gustul meu.

| sofia_8041 a răspuns:

Mie imi plac baietii linistiti si inteligenti.nu trebuie sa aiba un fizic dezvoltat...de fapt in ceea ce ma priveste nu ma intereseaza fizicul deloc, tot ce conteaza ii sa ai ceva in cap
Chiar daca multe fete sunt atrase la inceput de baietii mai smecheri cu un fizic impresionant crede-ma ca dupa 2-3 intalniri vad ca acei baieti( majoritatea nu catalogam pe toata lumea) nu prea au ce sa le ofere din punct de vedere intelectual si prefera sa ramana cu unul mai destept si care stie cum sa se comporte cu o fata.

| Alexakos a răspuns:

Si eu as vrea o masina foarte ieftina, mai noua, cu multi cai putere, cu putini litri, sa fie sport dar sa aiba 4 usi ex mazda rx8(pentru cei care stiu) dar nu se poate, si aici ma refer la fetele care zic ca vor sa fie smecheri, cu muschi, frumosi, destepti si toate calitatile, e asa cum o sa gasesc masina descrisa asa o sa gasiti si voi baiatul descris. nu zic sunt si dinastia asa dar foarte raaaaaaar, si nu inteleg fetele ar trebui sa fie mai inteligente decat baietii dar de fapt sunt mai visatoare decat baietii. of of mai mai

| danc0ck a răspuns:

Eu cred ca poti gasi un baiat bine, facut, smecheras si in acelasi timp inteligent! minte sanatoasa intr-un corp sanatos nu cred ca este un mit. cand spun smecheras, nu ma refer la tipul " smardoi ", ci mai degraba la caracter: vorbeste frumos, are replici inteligente, idei bune etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu sunt fata, crede-ma inteligenta este punctul cheiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai.asta depinde si de caracterul fetei. daca ea e mai rebela. poate cei mai smechelari. golanii. mie unu asta imi plac. cei linistiti sunt. ff plictisitor. dar si draguti in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in cazul meu baiatul trebuie sa fie inalt si sa nu fie smecher dar nici pampalau sa il bata restul.