| iannn a întrebat:

Intrebare pentru fete. Voua va plac baieti cu ochelari de vedere?

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca poarta sau nu ochelari nu reprezinta un criteriu pentru mine. Nu ar conta asta, atat timp cat as gasi la persoana respectiva ceea ce imi place.

| Musique a răspuns:

Nu cred că asta contează.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da bre au ciuma daca poarte ochelari?

| selysol a răspuns:

Da. de ce nu? pentru mine mai mult conteaza sufletul lui si comportamentul nu daca are ochelari sau nuhappy

| Cristina45 a răspuns:

Depinde...daca ii sta bine cu acei ochelari, adica sa nu arate ca un tocilar ca in acest caz nu big grin

| puisor98 a răspuns:

Mm...pai depinde, adica daca te referi la tocilari cu ochelari clar nu! dar daca e un tip mai dragut caruia ii sta si bine cu acei ochelari dc nu? tongue trebuie sa-i stea si frumi big grin dar sincer nu am fost si nici nu m-as vedea cu un baiat de genu, adica nu stiu, vom trai si vom vedea oh go on

| Sophie1997 a răspuns:

Da