| alessia a întrebat:

Intrebare pentru baieti! ce fel de fete va plac? ce caracter trebuie sa aiba? dar aspectul fizic?tongue:*

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Hai sa zic si eu...

Urasc superficialitatea! deci daca are degand sa aiba calitatea" asta o lasam balta, oricat de draguta ar fi.

Nu am retineri gen "e prea frumoasa ca sa o pot avea" Unii mai au ideeile astea " ce buna e, daca as avea-o." Gresit baietilor!

Personalitate... sa aiba un caracter apropiat de al meu. Nu e o regula, dar macar sa fim pe aceeasi lungime de unda.

Nu are rost sa zic prea multe, nu e nimeni interesat aici ce fel de fete imi plac mie. Daca ar fi mi-ar trimite un mesaj.

Aspect?

Sa fie draguta la privire.

@ExTasy - ai un amuzant

4 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Incep cu muzica pe care o asculta (cel putin in cazul meu). dupa aceea stilul in care se imbraca dar si caracterul este important. In legatua cu aspectul fizic...nu stiuthinking frumusetea este trecatoare, dar nici sa ma sperii de ealaughing ceva putin peste mediu, adka sani nu exagerati, fundul idem sh fara burtica big grin

| Fredo a răspuns:

Sa aiba minte... Fata, Fund si Tate:X:X

| Tudor_6050 a răspuns:

Salut, mie imi palc fetele sincere, care iubesc animalele si cultura.happybig grin. Iar ca aspect fizic sa fie dragute.Atat.happybig grin.Multumesc de ascultare.happybig grin.

| cristi 25 a răspuns:

Caracter de bunul simt si aspect cat mai feminina si important mai e si voca