| Cobrakobra a întrebat:

(Intrebare pentru fete) Ce parere ati avea despre un baiat de 14 ani, 1, 84, brunet, ochi caprui, slab-mediu?
Adica gen v-ati cupla cu el?

31 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns (pentru Cobrakobra):

Baiete, cand intrebi de "cuplat" nu poti primii altfel de raspunsuri, decat dure, pentru ca esti totusi un copil mic, practic un copil abia INTRAT in pubertate, chiar daca ai 1.84m.
Cuvantul "cuplare" este folosit in general pentru sex, nu pentru a lega prietenii, asa cum este mai indicat la anii tai.
Sunt mama, stiu ce spun si ce sfat iti pot da la varsta asta.
Asta nu-i rautate, ci un sfat normal venit de la un om matur, nu de la un alt copilas.