| viorel13 a întrebat:

Intrebare pentru fete: daca ar trebui sa alegeti dintre un baiat cuminte, care invata bine, nefumator, blond, ochi verzi, si un baiat care nu invata de loc, fumeaza, si este brunet cu ochi caprui, ce ati alege?

20 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Primul, dar e irelevanta intrebarea!

lolita
| lolita a răspuns:

Adolescentale ar alege cu inima si nu cu capul, mie imi plac barbatii inteligenti si in primul rand nefumatori.

| fabiola a răspuns:

Pai daca ne-ai spus ca tu esti cel blond, te alegem pe tine! Dar mai asigura-ne ca esti si cu bun simt, ca pui suflet intr-o relatie, ca stii de glume!

| nobody_9468 a răspuns:

Daca ma intrebai acum jumatate de an alegeam prima(exclus sa fie cuminte) varianta, acum il aleg pe al doilea fiindca exact asa e prietenul meu... ei bine el mai invata ca sunt necesari oricarui om cativa neuroni in plus.

Adica nu as fi niciodata cu un tip cuminte, perfer genul de baieti mai "smecheri" cu toate ca voi avea de suferit, insa ar merge si un blond ca sa ma aduca si pe mine la realitate.

Oricum depinde de comportamentul lui, daca fumeaza nu e necesar sa fie smecher sau daca e blond ca e cuminte/nefumator. Probabil ca ai ales cele doua variante fiindca prima intruchipeaza un inger, baiatul bun si cea de a doua...pe cel rau.

Bafta.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Pai nu prea conteaza culoarea ochilor sau a parului.
Eu as alege un baiat intre, adica nici prea cuminte dar nici unul rebel, smecheras.

| Frogie a răspuns:

Nu imi plac blonzii... big grin

| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Cu siguranta as alege pe cel cuminte love struck. pentru ca stiu ca in el voi avea incredere tot timpul, el nu ma va trada, va fi alaturi de mine si ma va sustine happy. fata de acel baiat "rebel" sa-i zic, in care nu pot avea incredere, care sa se comporte urat cu mine si care sa-mi raneasca sentimentele:-si mai bine nuwinking Cel cuminte e potrivit happy

| julieta a răspuns:

Eu nu mi-am ales prietenul dupa criteriile pe care le-ai enumerat mai sus.conteaza mai mult sufletul, felul cum gandeste s. a decat daca, fumeaza, e blond, ochi verzi s. a nu ma inclazesc cu nimic toate astea.fiecare gandeste diferit!

| Eu4EverX a răspuns:

Uite ca aici m-ai pus si in dilema.thinking deci cred ca ar fi mai bine cu baiatul cuminte deoarece poti avea mai mare incredere in el... dar eu ador baietii bruneti:X deci sincer nu stiu ce as alege...acum depinde si de personalitatea lor.

| arysa a răspuns:

Eu as alege baiatul cuminte care mai si invata:X dar acum depinde si de fata. Daca e vreo fitoasa care vrea sa fie populara si admirata de toti il va alege pe celalalt, daca e o persoana normala fara aere care stie sa aprecieze si sufletul pe langa infatisare cred ca te va alege pe tine.

| MidnightLady a răspuns:

Faptul ca invata sau nu invata, fumeaza sau nu fumeaza, poate fi considerat criteriu de alegere. Dar ce legatura are culoarea parului sau a ochilor?
N-as alege nimic, ca n-am cum sa fiu pusa in aceasta situatie.

Răspuns utilizator avertizat
| Glamour612 a răspuns:

Deci:sa nu fie nici prost sa nu invete deloc, cel mai dragut si cu ochii mai frumosi este cel mai bun, sa stie sa sarute.Nu conteaza culoarea parului, a ochilor etcchatterboxsi sa nu fie increzut dar totusi eu ador baieti rebeli care au mult tupeu.
P. S:Ador baieti care fumeaza:Xday dreaming

| cîrne a răspuns:

Inteleg ca esti blond, dar chiar asa...

| someone_8322 a răspuns:

O combinatie intre laughing
care nu prea invata, nu fumeaza, blond si ochi verzi :d

| SSweetAAngel a răspuns:

Prima varianta, baiatul cuminte pe care si-l doresc toate fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul mai rebel.
chiar daca baiatul cuminte are ochii verzi si e blond si poate e chiar dragut, uneori s-ar putea sa plictiseasca o fata :d in schimb, cu celalalt poate chiar te distrezi.acum depinde si de firea unei fete, baiatul potrivit pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asa alege un baiat care sa ma placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viorel 13 as alege prima varianta

| viorel13 explică:

DA eu sunt cel blond si brunetul este un coleg, amandoi ne batem pe o fata de la noi din clasa.