| Cobrakobra a întrebat:

(Intrebare pentru fete) Ce parere ati avea despre un baiat de 14 ani, 1, 84, brunet, ochi caprui, slab-mediu?
Adica gen v-ati cupla cu el?

31 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă băiatul e şi inteligent, se ştie purta cu fetele, atunci ar fi un exemplar masculin numai bun laughing).

| RAY a răspuns:

Pe primul loc este față daca este simetrica, masculina aia va atrage cele mai multe femei pe locul 2 inaltimea pe locul 3 bratele, fara burtica, tu ai putea sa te apuci de sala, nu crede femeile care spun ca sufletul conteaza cv sfaturi nu crede niciodata in nimeni, nu aștepta nimic de la nimeni, cat despre femei ele sunt prefacute joaca teatru mereu, nu te baga in relati si fa doar sex ca atata ofera ele vaginul.

| Violleta2022 a răspuns:

Cuplat la 14 ani?
Hai sa-l cuplam cu cartea eventual, ca are primul lui examen important din viata si sa lasam "cuplatul" pentru cand mai creste, dupa 16-17 ani.

| Cobrakobra explică (pentru Violleta2022):

Am zis ca imi doresc o relatie acum? Si chiar daca mi-as dori, ar fi strict decizia mea. Nu inteleg de unde atata rautate si ura dintr-o singura intrebare happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cobrakobra):

Baiete, cand intrebi de "cuplat" nu poti primii altfel de raspunsuri, decat dure, pentru ca esti totusi un copil mic, practic un copil abia INTRAT in pubertate, chiar daca ai 1.84m.
Cuvantul "cuplare" este folosit in general pentru sex, nu pentru a lega prietenii, asa cum este mai indicat la anii tai.
Sunt mama, stiu ce spun si ce sfat iti pot da la varsta asta.
Asta nu-i rautate, ci un sfat normal venit de la un om matur, nu de la un alt copilas.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil, daca intrebi o fata de 12 ani, care s-ar lua fix dupa aceste aspecte, fara sa vada persoana respectiva si fara sa conteze prea multe, ar zice ca da.

In rest... este cam deplasata intrebarea big grin

| Ofiintă a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cine nu s-ar cupla. De nerefuzat.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ofiintă):

Da, depinde si de persoana.
Am dat un exemplu numai, sa nu il demoralizez pe baiat thinking

| Ofiintă a răspuns (pentru DoarBogdan):

Să nu faci una ca asta!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Ofiintă):

Stai ca mi-a fugit intrebarea laughing

Da, oferta in exclusivitate. Sa aiba si cariocile cu el ^_^

| SilentRain a răspuns:

Nu,esti minor.yak

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Daca avea 20?

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Find doar 3 ani diferența, ași zice da
Dar nu e suficient moaca lui... Si caracterul contează
N-are sens dacă e frumos si are caracter jegos

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Nu consideri ca esti cam visatoare? Idealista? ai pretenții mari de la oameni de unde stii ca ala cu caracter impecabil iti va păstra caracterul la nesfârșit? Ca nici noi nu ne cunoastem pe noi

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Nu exista om impecabil, dar sa fie cat de cat ok, si cand se va schimba fiecare pe drumul lui

| Sofer a răspuns:

Sigur ca s-ar cupla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani iti arde de fete. Lasa-ne ca doar inaltimea e de tine. Trebuie sa ai un caracter cel putin la fel de inalt ca sa fii relevant pentru cineva.

| Cobrakobra explică (pentru anonim_4396):

Da happy, La 14 ani imi arde de fete. E ceva rau in asta? Nu! Este perfect normal.Si caracterul meu este unul foarte bun.Sunt educat, modest si ma comport frumos cu oricine. Mi-am pastrat modestia avand in vedere ca produc mai mult decat ai mei pe luna?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cobrakobra):

Ce sa zici si tu, doar nu ai venit aici sa te auto critici si sa ne spui ca nu esti bun de nimic, te lauzi, la varsta ta pune mina pe carte nu i ti trebuie fete, acelea după varsta de 18 ani cand te maturizezi daca te vei maturiza si atunci. Oricum la 14 ani nici nu poti face sex cu o fată ca si ea este minoră si tu si ajungi la zdup.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cobrakobra):

Hai ca e normal sa ai relatie la 14 ani daca e. Ma rog, in ziua de azi chiar este normal, dar nu inseamna ca este si ok. Si eu produceam mai mult decat ai mei la 14 ani, lucram 8 ore pe zi si avand in vedere ca parintii aveau salariu minim pe economie castigam ceva mai mult. Depinde si cum faci banii. Poate ii faci super cinstit, atunci jos palaria. Eu de ex cum am zis lucram 8 ore pe zi ca un job normal, faceam 40 min pana la munca si nu stateam degeaba, munceam mai mult decat colegii mei de munca desi aveau 37 de ani deoarece ma puneau la toate lucurile mici(mutat cutii etc.)

| Cobrakobra explică (pentru anonim_4396):

Nu ziceam neaparat ca e normal sa ai o relatie la 14 ani.Nu imi doresc asta asa devreme. Ziceam ca este normal sa imi placa fetele, sunt om! happy. Eu nu muncesc atat si degeaba.Eu am niste firme si de acolo imi fac banii(Desigur pe numele alor mei, deoarece eu inca nu am implinit 18 ani). Totul e facut de mine, ei doar au semnat.

| Cobrakobra explică (pentru anonim_4396):

Nu am venit aici sa ma laud.V-am intrebat opinia. Daca nu iti place intrebarea, nu comenta si uita te la alte intrebari...Imi vad de scoala, Imi vad de firme, doar v-am intrebat ce opinie aveti :/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cobrakobra):

Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o proastă s-ar cupla cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca am dat-o.

| Cobrakobra explică:

Cati oameni de aici s-au iritat! happy happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cobrakobra):

Nu sau iritat. Sau mirat la cat de prost educat ești tu. happy

| Cobrakobra explică (pentru anonim_4396):

OK,tu consideri asta. Din ce afirmatii si modul prin care ai vorbit, am realizat ca tu esti needucatul. Daca nu iti place intrebarea, iesi si fa altceva.
Si apropo, de ce crezi ca sunt asa? Chiar vreau sa iti aud punctul de vedere!

| alexia189219 a răspuns:

Aoleu ce sunt cu intrebarile astea

| Merk a răspuns:

Daca ai 18+ nu este ok.

| Cobrakobra explică (pentru Merk):

Eu sunt baiatul laughing))))))))))))