| IAmWeasel a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce parere aveti despre parul cret.Adica va place sau nu. Cel mai bun rasp primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mie,da.Eu am părul creţ şi am multe avantaje.Când ies pe undeva,se întorc multe priviri spre mine.Dacă sunt cu o colegă care are părul drept,natural şi vine un băiat drăguţ să-mi ceară numărul de telefon, sau să-mi facă un compliment, mereu apar discuţii.Şi asta mă amuză. Plus că sunt o mulţime de femei care umple buzunarul băiatului de la coafor să aibă şi ele părul creţ.Şi e plăcut să primeşti un compliment de la un băiat drăguţ. Este oricând bine-venit.Acum ştii că părerile vor fi mereu împărţite, dar asta e părerea mea şi o susţin.

6 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Eu una prefer cel cu buclelove struck

| XtmCamiii a răspuns:

Mie una imi place parul cret-ondulat pentru ca asa il am eu.
Si asi fi dorit sa vad cum imi sta indreptat cu placa dar mama nu ma lasa ca cica mil stric si il si ard sad
Dar mie una imi place si multe fete mi-a zis ca'mi sta bine happy

| diamar a răspuns:

Parul cret imi place mai putin, mai frumos e parul ondulat.

| diamar a răspuns:

Parul cret imi place mai putin, mai frumos este parul ondulat.

| zeldaxlove64 a răspuns:

Eu am parul` cret si nu imi place deloc pentru. ca e ff rebel si arat ca ultima javra

| KatyIoana a răspuns:

Eu il prefer pe cel drept e usor de intretzinul cel cret se face rebel si e greu de coafat de ex: daca mergi la o pertrecere mai eleganta nu poti sa te duci cu parul rebel deci cel drept e cel mai bun! plz Funda