| Petronela01 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete! De ce nu va place sa aveti parul scurt?

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai eu il am lung....pana la 17 ani parul meu avea 1 metru, apoi m-am tuns scurt, acum il am tot un metru..deci nu imi place scurt, asa ca il las sa creasca pana cand...
O zi frumoasa sa aihappy

| thegatekeeper a răspuns:

Eu nu pot sa spun nici ca imi place, nici ca imi displace prea mult. Am fost tunsa scurt mai bine de 2 ani si am fost multumita, insa in final mi-am dat seama ca prefer parul de lungime medie.

| William a răspuns:

Pentru ca fetele cu parul scurt nu arata nici ca niste fete, nici ca niste baieti, arata ca ceva intre si intre.

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu e vorba ca nu le place...
Dar daca ai parul lung, fie ca esti baiat, fie ca esti fata, o sa-ti fie foarte greu sa iei prea mult din lungime, sa zic asa.
De 3 ani incoace, de fiecare data cand am fost sa ma tund, mereu am vrut sa mi-l las mai scurt, dar am terminat doar prin a-mi lua putin din varfuri.
Dar e si o chestie naspa la parul scurt:nu poti sa-l prinzi in niciun fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place parul foarte lung. Dar nici prea scurt!

| Inkubus a răspuns:

Pentru ca asa ne place noua thinking Si cred ca si baietilor. smug

| Denny_Denisa_1994 a răspuns:

Hmmmmmmmmmmmm chiar nu stiu sa se obisnuieste asa le place la baieti

| Alexici a răspuns:

Mie una-mi place. Arată adorabil. Bine, nu foarte, foarte scurt. Dar bănuiesc că ne place să ne lăsăm părul ceva mai lung pentru a arăta cât de cât feminitate.